Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » DPS Dream 7 tablet megfelelő...

DPS Dream 7 tablet megfelelő választás lenne?

Figyelt kérdés

Kezdő tablet tulajdonos lennék, sose volt még tabletem és szeretném kipróbálni, meg hogy úgy milyen.Szerintetek ilyen kezdésnek jó választás lenne a Dream 7?

Persze ha jobban kiismerem a dolgokat benne, beruháznék egy komolyabb kis szerkentyűre,de egyenlőre 20k-t tudok rászánni.Olvastam hogy 800x480 a kijelzője.Nem kicsi az a felbontás 7"-ra?

Akinek van ilyen tabletje írjon róla,köszi!


2013. júl. 5. 19:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és filmet nézni, netezni ,zenét hallgatni kellene.Meg max 1-2 játék.
2013. júl. 5. 19:23
 2/5 anonim ***** válasza:
Üdv. Nekem nincs ilyen tabletem de ismerősömnek van, karácsonyra kapta. NEM JÓ VÁLASZTÁS. Pár napja kipróbáltam, használhatatlanul akad, ő is panaszkodik rá. mág az alap minimális rendszerigényű játékok is használhatatlanul akadnak. Azt mondta, mikor megkapta teljesen jó volt de időről időre rosszabb lett. Figyelj. nem érdemes ilyen olcsó tabletet venni. Ja és DE kevés az a felbontás 7 colra, zavarta a szememet. 35k-ért van concorde tab speed, vagy ha tényleg 20k-ért akarsz venni akkor inkább concorde tab one.
2013. júl. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor inkább hangcuccot veszek, kössz az infót, megmentettél nekem 20 ezret. :D
2013. júl. 5. 21:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Bármikor szívesen segítek
2013. júl. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ha még is vennék tabletet előtte mindenképp írok!
2013. júl. 6. 10:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!