Ipad, tablet, okostelefon? Mit vegyek?

Figyelt kérdés

Technikai analfabéta vagyok, bocsánat a hülye kérdésekért. Elöször is, mi a különbség köztük?

Amire kell: fényképezni, netezni (Facebook, email), filmet nézni, játszani. Ezeket mind tudja az okos telefonom is, de borzasztó lassú. A memóriája is legyen elég nagy. Mindenképpen valami kis készülék kell, mert csak akkor használom, ha nem vagyok otthon.

Fontos, hogy müködjön mobil nettel is, ne csak wifivel. (lehet hogy ez alap dolog, nem tudom). Mindegyikbe lehet sim kártyát tenni?

Szóval mit kellene vegyek? Ipad, tablet, vagy elég egy "okosabb" okostelefon? Konkret termékeket mondjatok.


2013. jún. 27. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Note 2 és megoldva.
2013. jún. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha okostelefon, akkor nokiára gondoltam. lumia 820 esetleg 920. Nem nagyon szeretem az androidot...
2013. jún. 27. 16:49
 3/4 anonim ***** válasza:
én nem vennék nokiát, mert most kerültek a csőd szélére, és felvásárolta a microsoft...
2014. jan. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még augusztusban vettem Nokia lumiát, és maximálisan meg vagyok vele elégedve... :)
2014. jan. 12. 21:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!