Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek ha van okostelóm...

Evelin1234 kérdése:

Szerintetek ha van okostelóm megéri tabletet venni? ( többi lent )

Figyelt kérdés
Sziasztok nekem meg az ikertestvéremnek nem rég volt a 14. szülinapunk a testvérem egy telefont kapott én meg mivel ugy éreztem nincs szükségem semmire ezért nem kértem semmit de az anyukám igen akaratos így elhatározta hogy vesz nekem egy tabletet és hát nem tartom rossz ötletnek így beleegyeztem. Csak azt szeretném megtudni hogy ha nekem van okos telefonom játékokkal meg minden akkor attól még megéri tabletet venni?

2013. jún. 23. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát laptophoz képest praktikusabb. könyebben hordozod kisebb táskában elfér. Ugyan azokat csinálhatod meg vele mint egy laptoppal bár a filmnézés netezés egy kis játék. Tehát egy laptopot kiválthatsz vele.
2013. jún. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vált ki egy laptopot, egy tablet kb. olyan mint egy okosteló csak nagyban jobb hardverrel, egy praktikus kis készülék csak az a kérdés hogy kihasználnád-e és hogy esetleg tudnál-e vele olyan dolgokat csinálni amit az okostelódon nem tudsz.
2013. jún. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megéri.
2013. jún. 24. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. jún. 24. 10:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!