Jól látom, hogy PSP-ből újonnan már csak az E1004 létezik? Vagy forgalmaznak még más PSP-ket is?

Figyelt kérdés

Ezek szerint sok választási lehetőség nincs. :(

Viszont egymásnak ellentmondó infókat olvasok róla: van ahol van TV kimenet, van ahol nincs; wifi nincs benne, azt már sejtem; a mono hangszóró is gondolom nem a fülesre vonatkozik, stb.

Nincs egy jó oldal, ahol fel vannak sorolva, esetleg összehasonlítható más PSP-kel, ha mégis lehetne kapni mást is. (Pl. Slim & Lite)

PS Vitát nem szeretnék, mert annyi nem tudok költeni rá.

Köszi! :)



2013. jún. 27. 15:13
 1/6 anonim válasza:

PSP 1004... Ez a "Fat" PSP lesz sejtésem szerint:) ha jóra gondolok, akkor ezt már nem gyártják, és használtan tudod csak megvenni. (persze lehet akad még olyan bolt ahol nem tudták eladni, és még van) keresgélj, de lehet jobb volna ha nincs rá keret, ha használtan vennél egy Vita-t, azon már van minden, és jobb is... nem hinném hogy a "fat"-re még gyártanak játékokat... nekem 4-5 éve volt, vagy több.

Remélem tudtam segíteni, és sok sikert !

2013. jún. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1# tévedsz nem a fat mivel ez E1000 es nem csak 1000

Amit a kérdező írt az a psp street.


Kérdezőnek:

Sajnos már csak az kapható a boltokba szerintem próbálj beszerezni használtan 1000 [fat] vagy 2000[slim] vagy 3000 [ezzel jársz a legjobban sztem] modellt


Tudom hogy a használt dolgok elrettentik az embert de itt az én példám:

Én a pspmet 1000 fat ot 5-6 éve vettem használtan azóta is megy semmi baja

2013. jún. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Pisti2012 válasza:
Ja psp 3004 Slim kiváló tv kimenet sztereó hangszóróval 35 ezer
2013. jún. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
újonnan még lehet kapni 3000ezrest? azt hittem már csak használtan tudod beszerezni 15-25e között
2013. jún. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ajéndékba lenne, szóval ezért nem szeretnék használtan. (Magamnak megvenném.) Szóval vadászom tovább erre egyre. :(

Köszönöm a válaszokat!

2013. jún. 30. 21:40
 6/6 Pisti2012 válasza:
Ja akkor sajnos nem tudok segíteni.
2013. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!