Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS4-et vagy XBOX ONE-t vegyek?...

PS4-et vagy XBOX ONE-t vegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
tudnátok mondani előnyöket/hátrányokat mindkettőről

2013. jún. 16. 14:03
1 2
 1/12 anonim válasza:
75%

A helyedben PS4-et, vennék mert:

-erősebb hardver

-maga a konzol olcsóbb

-jobb exclusive címek.

2013. jún. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
PS4
2013. jún. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Te nem kíséred figyelemmel a PS4/XBOX One híreket? Ég és föld a kettő a pozitívumokat és negatívumokat tekintve, egyértelműen PS4.
2013. jún. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hallod én eddig Xboxos voltam sőt most is azt mondom a 360 jobb mint a PS3 , de ekközül a két konzol közül egyértemű volt számomra is , hogy PS4 !!!!!!!!! Meg se venném az Xbox One-t mi az , hogy 24 óránként csatlakozzak a netre? Csesszék meg.. a kinect meg egész nap figyel téged :DDDXD
2013. jún. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Eddig PC-s voltam de akk PS4-et fogok venni

Azt tudjátok h a multi ingyenes-e mert úgy halottam hogy a PS3-on ingyenes volt ez PS4-re is igaz?

2013. jún. 18. 10:36
 6/12 anonim válasza:
100%
Nem. Ps4-en már fizetős lesz a multi, viszont kapsz minden hónapban letölthető gamet.
2013. jún. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi
2013. jún. 19. 10:34
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
xbox one mert nekem jobban teszene rá a játékok és már ne kell hozá internet kapcsolat :D
2013. jún. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Ja. Meg van iyledve a ms az eltörölte azokat a dolgokat ami arra sarkalta az embereket hogy ps-t vegyenek. Viszont vigyáznék még vele. Kitudja lehet átbasszák az embereket azt miután jó páran megvették a konzolt utána ezt bevezetik. Sosem lehet tudni. Am szerintem ps4-en majd jobb gamek lesznek. CSak meg kell nézni a mostani genben mennyi különbség vana játékok között. Főleg a Last of us. Azt bűn kihagyni. Meg a ps4 melett még a gaika(remélem jól írtam) is szól. Ami arra szolgál hogy letölthesd és játszhass nem csak a mostani ps3-as játékokkal ha nem a ps2-es és 1-es illetve vitás gamekkel is. Az ms-nél b*szhatod ezeket.:D
2013. jún. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
73%

Nehogy One-t vegyél!

Úgy néz ki mint egy vhs lejátszó!

(A gofrisütő jobb méghozzá limitalt kiadásokba gyönyörű!)

A kinect figyel még mindig! Ha egyszer rákapcsolódsz a netre már eladja az fbi-nak az adataid!

Olcsóbb is a ps! Jól néz ki az új kontroller!

Erősebb, jobb, és persze Sony!

És megint köröket ver az exkluzívok terén a boxra!

2013. jún. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!