Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Concorde tab one vélemények...

Concorde tab one vélemények és vásárlás?

Figyelt kérdés
Olcsó tabletet akartam nézni, néztem is akartam is venni csak boltba nem volt. Megnéztem megtaláltam a concorde tab one-t. Ahogy láttam nem szidták, sőt dícsérték is. Nekem teljesítményileg teljesen elég lenne, nem akarok többet adni egy tabért. Aztmondták 35körül vannak jók, de akkor inkább úgyvagyok vele h gyüjtök hozzá és már 48körül van tab2 de annyiért meg már nem akarok. Na ezt a tabot kinéztem, az lenne a kérdésem hogy lehet e valamelyik üzletbe kapni ilyen ismertebbe euronics mediamarkt stb.. mert én nézegettem de nem nagyon láttam, vagy rendelni valahonnan bár én még sose csináltam ilyet, ilyenekbe aztse értem ha kiszállitják elromlik 2 nap múlva és budapesti a cég akkor hogy javitják..meg hogy milyen megbízhatók, tudnátok e mondani ilyen oldalakat. Vagy esetleg tudnátok ajánlani olyan tabot ami minimum ilyen teljesítményen van.
2013. máj. 13. 18:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!