Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek? És...

Milyen telefont vegyek? És vélemények a Lumia 620-ról!

Figyelt kérdés

Szeretnék egy új telefont valamikor a nyár elején. 50 ezernél többet nem szánok rá semmiképp sem. Most a Lumia 620-on gondolkozok, 53-ért még talán..Nekem arra kellene, hogy csináljon egész jó makrókat, a színek se legyen élettelenek. Szóljon jól a zene fülessel és anélkül is, netezés, hívás, SMS. Illetve zenéket és képeket hogy tudok rátenni? A Zune a wp8-ban elvileg nincs, és most akkor egyszerűen lehet gépről telóra pakolni dolgokat? Vagy mit ajánlanátok arra, amiket leírtam? (Androidos is jöhet)Még az is számít, hogy mennyit bír ki egy kis használat mellett? (nuku játék, néha net) És hogy wp-re van-e ingyen face? Most Samsung Champem van (csúcsmobil), és akarok egy újabbat. Nem értek ezekhez a ramokhoz és társaikhoz, így azoknak a leírásával nem segítetek sokat; nekem ez nem kell sokkal többre, mint egy alap teló, de fejlődni kell és ha már vannak ilyen gyönyörű kütyük a népnek..Köszi. :)

És elnézést a sok kérdésért, de ha már kidobok ennyit egy telefonért, akkor azt használhassam is 1-2 évig (többet vajon kihúz egy mai teló 15x-i szervíz nélkül?)



2013. máj. 3. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem jó lesz neked a lumia 620.
2013. máj. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem lumia 920-am van,na szoval a Windows Phone 8 NEM kell zune alkalmazás a gépre Windows 7,8 géppel tökéletesen tudod kezelni ha rádugod az xp-nemtudom,a lumia 620 megkapja majd a Windows Phone 9 frissítést szoval nem fog elavulni oly hamar mint egy android Mindent rá tudsz pakolni a gépről ha rádugod,még annyi hogy ez a rendszer nagyon gyors és nem akad nem fagyott le még a kezemben (fél éve)kb a 620 sztem egy nagyon megbízható telefon arra amit leírtál tökéletesen megfelel szoval ajánlom
2013. máj. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 620-am van, imádom, nagyon jó telefon, a WP rendszer stabil, gyors. Én androidról váltottam, szerintem ég és föld a különbség a Wp javára (egyéni vélemény), az tény hogy kevesebb app van rá bár mindent megtaláltam ami nekem kellett, illetve a fizetős alkalmazásokat meg kell venni, nem lehet csak úgy letölteni mint Androidra. A 620 kamerája nem a legjobb bár használható, itt vannak képek: [link]

Mindent összevetve én azt gondolom hogy nagyon jó választás a 620.

2013. máj. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindhármótoknak! :)

Igen, nagyon nincs sok app a wp-re, de én max. csak képszerkesztőt töltök le, meg Angry Birds-öt. :D

A kamerája így a tesztek alapján nem vészes, de egy telefontól nem is várom el azt, hogy olyat csináljon, mint a fényképezőm. :D

Hát akkor azt hiszem, hogy elgondolkozok a 620-on, mert én is úgy látom, hogy ez megfelelne nekem.

De várok mástól is még véleményeket hasonló telefonokról is!

2013. máj. 5. 21:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát a kamerája nem a legjobb, meg a gyári fülest is érdemes minél hamarabb lecserélni ha már nincs jobb. De azért mindent összevetve nem rossz teló, ajánlom, bár én android párti vagyok, nekem valamiért nagyon nem jön be ez a csempés felület (gépen se), és nem is avul el olyan hamar az android na de mind1. Sztem ez a teló neked tökéletes.
2013. máj. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"és nem is avul el olyan hamar az android"

Hát jövő nyáron érkező valószínű WP9-et minden mai WP8-as telefon megkapja,bejelentette a Microsoft.Minden frissítés 1.5 év támogatást jelent,tehát 2016 januárig biztos támogatva lesz a 620.Mondjon nekem valaki 2010-es androidos telefont ami hivatalos frissítést kap még.Max.a csúcstelefonok,de szerintem azok se nagyon.Ha a WP7/WP8 históriára gondol az előző válaszoló,az egészen más tészta volt.WP7 CE kernelre épült,ami nem támogat több magot,HD kijelzőt stb.WP8 NT kernelre épül,mint a pc-s Windows.Ezért nem lehetett frissíteni a WP7-es palettát WP8-ra.Most már más a helyzet.NT-ről nem lesz váltás,csak ha majd összefésüli az MS az eszközeit egy op.rendszer alá,de az 2016/17 előtt nem várható.

2013. máj. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!