Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy pár kérdés az Ipad miniről?

Gaxal kérdése:

Egy pár kérdés az Ipad miniről?

Figyelt kérdés

Meg éri-e még megvenni?

Futnak rajta a játékok?

Aktív használat közben mennyit bír az aksija?

Ti mire használjátok?

512mb tól nem akad nagyon?



2013. ápr. 16. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Ha szereted az iOS-t és az Apple-t, akkor igen, bár ha nem sürgős akkor inkább várnék az újra, az Apple a sikerek láttán valószínűleg már egy jobbat dob majd picra.

2. Minden fut rajta.

3. Ha hiszel az Apple-nek, akkor 10 órát bír netezés közbe. Egyébként 4400 mAh-s aksi van benne, ami egész jó, Nexus 7-be is 4325 mAh-s van, igaz, az sokkal erősebb, és bírja rendesen, szóval ha 10 órát nem is, egy napot lazán kibír.

4. Általános használat: net, játék, filmnézés. Ezen kívül minden más már kb speciális, és a legtöbb ember nem is használja olyan dolgokra.

5. Nem. Nem olyan nagyon sok az az 512 mega, de azért elég.

2013. ápr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig androidos tableteim voltak és gondolta kipróbálom az iOS világát de ha egy újabbat dob a piacra az mennyi fok kerüni kb?
2013. ápr. 16. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Én apples vagyok szoval a igen.

Minden fut rajta ami letoltheto az appstorol.

Ha netezel plusz youtub meg chat es kozbe mondjuk fenykepet toltesz a netre akko egy olyan 4 orat...de ha csak netezel vagy zenelsz 10 orat.

Netre csak inkabb csak facebook youtube.

Tokeletes bele.

2013. ápr. 17. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Háát, az hogy megéri e, inkább megvárnám az új iPad minit, abba már lehet hogy retina kijelző is kerül, illetve még jobb hardver. Szerintem max pár hónap és kiadják.


Persze hogy futnak rajta a játékok, ha bár nem teljesen erre tervezték (inkább egy olcsóbb iPad-nek) ettől függetlenül a játékok kb 95%-a gond nélkül fut rajta)


Aktív használat közben. Zenehallgatás, netezgetés, ilyesmik közben 8-10 órát, durva használat során (játszol, közben megy a zene, ilyesmik) 4-5 órát.


Én nem használom, de mindig elkérem az ismerősömét, szerintem már többet használtam én mint ő. XD


Az Apple-nél semmit nem jelent a hardver, mivel nagyon durván van optimalizálva. Nekem egy iPhone 3GS-em van, 600 hmz-s proci (800-ról visszabutítva), 256 rammal, és sokkal gyorsabban és stabilabban fut mint egy kétszer ekkora hardverrel szerelt akármilyen telefon.

2013. ápr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!