Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri ipad4-et venni vagy...

Roli901214 kérdése:

Megéri ipad4-et venni vagy megvárjam az új generációt?

Figyelt kérdés

Ez lenne az első tabletom, mostanában eléggé ios fan lettem, asztali PC-n vagy tableton gondolkoztam, de ipad mellett döntöttem főleg mert kényelmesen lehet rajta netezni, akár jáccani, filmet nézni es magammal hurcolni. (Eddig netbookom volt amúgy)

Megéri most 2013 áprilisábanban ipad 4et venni, vagy megvárjam az új ráncfelvarrást? Talán retina display-es ipad mini vagy ipad5? Ha jól tudom ősszel jelennek meg...

Sokkal jobb az IPAD4 az ipad mininél? Nagyon teccenek a mininek a méretei a 7,9"os display csak kár h nem retinás és h gyenge hardver van benne :S



2013. ápr. 15. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:

iPad 4 sokkal jobb a mini-nél. Mini-t már csak a kijelző miatt nem vennék soha sem (attól eltekintve, hogy iPad sem kéne soha).

Szóval várd meg a következő generációt, mert a 7,9" szerintem is sokkal jobb (bár a 7" még jobb lenne), csak nem ilyen kijelzővel.

2013. ápr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Meglestem euronicsba 10 percig le se vettem az ujjaim es szemeim rola a kettőt összehasonlitva az ipadm ini tenyleg nem oyla nszep mint a retinas ipad 4 de mivel nem vagyok hozzászokva a retina kijelzőhöz, az ipad mini se tűnik nekem annyira pixelesnek. az ipad 4 tenyleg erősebb de nem teccik hatalmas es az a keret nem jön be a mini 100x szebb (szerintem) es könnyebb is és nem tudom de ha a mini csak 1024x768as felbontast hasznal akkor az IPAD2es hardver is eleg neki a jatekokra mert nem fut akkora felbontason hogy akkora hardvert igenyeljen jol gondolom?
2013. máj. 13. 21:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is a kisebb, 7-8"-es tabletek az igazán jók, egyébként a mini egy az egyben iPad 2, a kijelző felbontása is ugyanakkora, és a hardver is ugyanaz, szóval elég neki minden.

Nem akad, minden elindul rajta, csak a kijelző nem a legjobb. Biztos lesz iPad mini 2 (de utálom ezt a kifejezést:) "retina" kijelzővel, hisz nagy volt rá a kereslet, és tényleg csak a kijelzőt érte a fikázás, szóval ha tudsz, akkor szerintem várj, ha nem tudsz, akkor nyugodtan vedd meg.

2013. máj. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!