Miben tér el vagy miért komplikáltabb kiflasheltetni egy Xbox 360 Slim-et, mint az előző generációt volt?

Figyelt kérdés
Nekem hajdanán évekig volt egy 2006-os Hitachi drive-os 360-am, aminek a dvd rom-ját egyszer flash-elték és egészen tavalyig minden írott játékot vitt, egyszer sem kellett újraflasheltetnem az újabb másolásvédelmi trükkök miatt. Most újra gondolkodom egynek a beszerzésén, de több helyen olvastam, hogy bonyolult, nem megbízható, tönkremehet a konzol, stb. Valamilyen hardveres megoldás van rá, forrasztás, bga csere ilyesmi vagy csak ugyanúgy szoftveres, mint a réginél?
2011. aug. 7. 14:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

1. a mostani firmware frissítések miatt nem tod szoftveresen megcsinálni

2. az xbox 360 s (slim)-et nem lehet chippelni vagy flashelni

2011. aug. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Több helyen vállalják a flashelését mégis, tehát valahogy mégiscsak lehet.

Pl: [link]


Engem az érdekelne, hogy miért problémás, mi a buktató?

2011. aug. 7. 14:15
 3/13 anonim ***** válasza:
ha játszol a neten akkor letiltják az internet elérést az xbox-on
2011. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ez régen is így volt, ezzel nincs is semmi baj, ez a bannolás. De flash után hülye az, aki nem csak offline módban használja a gépét. Én csak torrentről leszedett játékokat toltam, kizárólag single-ben és a dashboard-ot is offline, pendriveról frissítettem.

Meg ha tiltják is a gépet, abból sincs gond, mert csak annyi, hogy live-ra nem enged már fel többet, de ugyanúgy játszhatsz vele, csak a frissítésekre kicsit többet kell várni, amíg torrentre felkerülnek.

2011. aug. 7. 14:25
 5/13 anonim ***** válasza:
lehet, csak liteon meghajtó kell asszem. de aki játékonként pár ezret sajnál az szívjon is vele...
2011. aug. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egy db játék a konzol árának 1/5-e, úgyhogy nagyon nem mindegy. Legfőképp, hogy jó esetben pár óra játékidőt nyújtanak és 10 megjelenő játékból 8 kukába való, de a maradék kettőt sem játszanám végig másodjára sohasem, úgyhogy minek venném meg eredetiben. Flash után pedig 250 Ft játékonként, amit nyugodt szívvel ki is dobhatok, ha meguntam. :)
2011. aug. 7. 14:54
 7/13 anonim ***** válasza:

Az a különbség, hogy megértek a háztartások arra, hogy a nethez kössék az alapvető funkciókat. Ahhoz hogy net legyen, kell live, live nélkül a kütyüd szolgáltatásainak 90%-ról lemondasz. Még egy olyan szimpla szolgáltatásról is mint a videólejátszás.


Innentől kezdve a kütyüd nem más mint egy régi sony playstation, offline konzol, offline játékra, mást nem tud.

2011. aug. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Van naprakész pc-m, amire fél évente fordítok is, hogy az is maradjon, de nem játszom rajta, csak nagy ritkán; a vezetéknélküli videólejátszást egy LG DP1W-vel már másfél éve megoldottam, a konzolt nem használnám ilyen célra, úgyhogy nem is baj, ha flash után ezt nem tudja, csak azt szeretném, hogy a haverokkal némi hideg sör társaságában focizhassak, verekedhessek és egyszer-egyszer vmi single player fps-t végigtoljak rajta, mint a régin. Az meg, hogy nincs live, nincs multi, meg demóletöltés, engem nem érdekel és az sem érdekel, hogy a gamerscore-okkal tudjak hencegni melóban, mert mivel kocajátékos vagyok, úgysem gyűlnének. Csak a nappaliba hiányzik a régi konzolom... :)


Tehát továbbra is várom a flash-el kapcsolatos nehézségeket buktatókat.

Akkor csak bizonyos meghajtótípusok a jók?

2011. aug. 7. 15:09
 9/13 anonim ***** válasza:

hát aki 12ért vesz itthon boltban az jó hülye.


1: használtan 2-3-4e forint friss játék aprón, jó állapotban.

2: zavvi, thehut, és hasonló oldalakról potom áron lehet venni. GoW2 pl nekem 10 font volt, és nem Classics.

2011. aug. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ezt értem és tisztában is vagyok vele, de számomra semmivel sem különb egy 3-4 ezer Ft-os eredeti játék a fiók mélyén, mint egy Verbatim lemezre írott és már 2000 Ft-ból is 8 db van, nem egy.
2011. aug. 7. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!