Miben tér el vagy miért komplikáltabb kiflasheltetni egy Xbox 360 Slim-et, mint az előző generációt volt?

Figyelt kérdés
Nekem hajdanán évekig volt egy 2006-os Hitachi drive-os 360-am, aminek a dvd rom-ját egyszer flash-elték és egészen tavalyig minden írott játékot vitt, egyszer sem kellett újraflasheltetnem az újabb másolásvédelmi trükkök miatt. Most újra gondolkodom egynek a beszerzésén, de több helyen olvastam, hogy bonyolult, nem megbízható, tönkremehet a konzol, stb. Valamilyen hardveres megoldás van rá, forrasztás, bga csere ilyesmi vagy csak ugyanúgy szoftveres, mint a réginél?
2011. aug. 7. 14:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mert nem játszottál ezekkel a játékokkal még online.


Offline végigjátszod vége. Online pedig egy 'végtelen' szórakozás, mindig új helyzetek, ellenfelek. Ez a kettő nem ugyanaz.

2011. aug. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Ma már ez engem nem érdekel. Kb 10 éve, anno még lázba hozott egy CS, vagy Quake 3 vagy UT, és helyi lanon nyomtuk éjszakákon át a Warcraft 3-at, de ma már egyáltalán nem szeretek multizni és az időm sem engedi. Az az egy lopott fél óra vagy óra, ami pár naponta jut a meló és család mellett, az arra kevés és szívesebben single-özöm a saját tempómban, vagy ökörködünk haverokkal 1-1 alkalommal, ha úgy adódik.


Úgyhogy aki tud új 360 flash ügyben infókat adni a fentebb említett témában, az légyszi ossza meg velem!

2011. aug. 7. 19:03
 13/13 anonim válasza:

[link]


Itt sok hasznos infó van, szerintük az összes fat és slim meghajtó flashelhető. Egyébként a legjobb megoldás ha elviszed a konzolodat valakihez aki elvállalja a flashelését, és őt kérdezed ki mindenről.

2012. okt. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!