Nexus 7 vagy ipad mini?

Figyelt kérdés
Ha a pénz nem lenne akadály akkor ipad mini vagy nexus 7

2013. ápr. 15. 12:06
 1/2 LTK ***** válasza:

én vettem egy nexus 7-et, öcsémnek ipad minije van. a nexusomnak szebb a kijelzője, az új android szerintem sokkal elegánsabb és szebb mint az ősrégi iOS felület, aksi kb ugyanaddig bírja használat közben, videó lejátszót nem lehet találni ipadre ami ingyenes és játszik mindent (androidon 5 perc alatt letöltesz 200 szuper lejátszót ingyen), hátsó kamera csak az ipaden van szóval ha fényképezni is akarsz vele akkor azt nexussal nem lehet kényelmesen.

ha appokat szoktál vásárolni, esetleg zenéket akkor az itunes miatt ipad mindenképp, google playen egy darab zene annyi sincs csak appok.

szerintem a nexus kézbe illőbb, de az ipad vékonyabb.


amúgy egy 32 gigás nexus kerül 78eFt-ba, addig egy 16gigás ipad meg 85 felett (wifis, nem 3g-s modellről beszélek)


kb ezek a mindennapi felmerülő pro-kontra élmények, én mindenesetre nem bántam meg hogy nexust vettem, ha lecserélem akkor csakis az új szériára fogom!

2013. ápr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A minit válaszd!
2013. ápr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!