Ipad Mini vagy Nexus 7?

Figyelt kérdés

Melyik az erősebb, melyiket futnak jobban az új appok.

Illetve mennyire stabilak? Pl. hallottam olyat hogy a nexus 7 igen szaggat.



2013. jan. 22. 11:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Mini. Teljesen stabil, tökéletes cucc, egyetlen hátránya, hogy annak ellenére, hogy új, nem tették bele az iPad 4 hardverét.
2013. jan. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

És a két processzor között a különbség?


4mag vs 2?

Sokat számít a gyorsaságnál, illetve a játékok futtatásánál?

2013. jan. 22. 11:34
 3/19 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hülyeség ezt összehasonlítgatni. Nem benchmark teszteket fogsz futtatni, hanem alkalmazásokat. Az iOS jobban össze van optimalizálva az alátett hardverrel, másfelől meg nekem épp elég, hogy soha még szaggatni nem láttam iPad-et.
2013. jan. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2013. jan. 22. 11:41
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
A nexus 7 kb 30ezerrel olcsóbban tud többet mint az ipad...
2013. jan. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
többet :)))))))))))))))) Ez azért elég szubjektív. Nevezzük másnak.
2013. jan. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
28%
Bizony hogy többet. Erősebb, olcsóbb, felhasználó barátabb. Tökéletes.
2013. jan. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Birkózol vele? Mert a tesztek alapján lassabb a használat során. És többet akad. Vagy neked a specifikáció a fontos szempont? Mitől felhasználóbarátabb?
2013. jan. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Különben meg itt egy teszt. Mindenki azt hoz ki győztesnek, amit akar, de legalább látod saját szemeddel, és ami tetszik, azt vedd: http://www.youtube.com/watch?v=M2F5833tqH8
2013. jan. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
34%

Akkor te nem tudom milyen teszteket olvastál.

Attól felhasználó barátabb mint a többi androidos ketyere,hogy nyilt rendszer. Nem kell semmiféle program ahhoz felrakj akár csak egy zenét is a gépre. Nem kell jailbreakelni,ha tört verziós akármit raksz rá.

Igen optimalizálva vannak az apple termékek,de arra hogy az emberek mindenért fizessenek amit a többség meg is tesz. És egy ios ugyanúgy akadhat és fagyhat mint egy android, csak itt a gykn van nem kis kérdés ez miatt.

2013. jan. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!