Ipad Mini vagy Nexus 7?

Figyelt kérdés

Melyik az erősebb, melyiket futnak jobban az új appok.

Illetve mennyire stabilak? Pl. hallottam olyat hogy a nexus 7 igen szaggat.



2013. jan. 22. 11:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én a link alapján, amit küldtem (15 perc HD) biztosan nem adnék pénzt a Nexus-ra. Más kérdés, hogy iPadre sincs szükségem, így arra se adok, de ha az a kérdés, melyik szimpatikusabb, egyértelműen az.
2013. jan. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Különben kedves tőled, hogy baleknak nézed, aki nem hozzád hasonlóan lopja a szoftvereket, de ezt ne itt hirdesd!
2013. jan. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Egy amerikai gyökér teszteli a nexust levett fényerővel. Biztos hiteles teszt...
2013. jan. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Osynho ***** válasza:

Nem csak a lopott szoftverek miatt kisebb szopás használni egy androidos eszközt. :)

Nekem nagyon bejön a mini, képeken nem jön át, de amikor a kezemben tartottam leeset az állam .Tud valamit az apple. És így eladja a "régebbi" hardvert is, ami persze nem baj, mert bőven használható, csak ugye az árazás nem ezt követi... +30 ezret biztos nem ér a Nexus7-el szemben.

2013. jan. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Elmondok egy sztorit ... Tavaly nagyon gondolkodtam év vége körül egy iPAD mini-n ,de mivel a kiszemelt modell beszerezhetetlen volt ,ezért androidos barátaim rábeszéltek,hogy vegyem a nexus-t . Oké,megrendeltem megérkezett : a kezdeti örömök gyorsan elszálltak ,ugyanis a referenciahardver meg a millio cpu mag mellett is képes laggolni a dinamikus görgetés . Aztán meg ha egy alkalmazásban egy linkkel továbblépek majd utána vissza ,akkor azonnal a lap tetéjére dob vissza,nem pedig oda,ahol ezőlőleg jártam (a böngészőt végül is lecseréltem mással már ez ment) .

Millió olyan apróságot vettem észre benne,amivel simán együtt lehet élni és használható lenne a gép ,de mivel előtte már ipad2-t használtam (csak marha nehéz gép volt) ,ezért feltünt sok-sok apró hiányosság. A gépet közben eladtam és azóta elégedett mini tulaj vagyok ..:)


A kérdést egyébként én is feltettem már 1 hónapja .. itt : http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorako..

2013. jan. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Osynho ***** válasza:

Az akadozás sok mindentől lehetett, és mivel rengeteg alternatív program van, amivel a gyárit ki lehet váltani (nem csak lopott, mielőtt megint szóba kerülne)sokszor orvosolható a probléma.


Nekem az a bajom az ipadekkel, hogy nem működik ez: Gépre rádug usb-vel, meghajtó megjelenik a sajátgépben, fájlok átásolása és kész. Ne kelljen telepíteni semmit, ne kelljen konvertálni semmit, hogy felismerje, ne kelljen jailbreakelni sokmindenhez. Ha megyek valahova, ahol nincs itunes telepítve, akkor kb meg is vagyok lőve. Aztán, lehessen bővíteni micro sd-vel, lehessen tölteni micro usb-vel, legyen rajta hdmi kimenet (oké, ezekben a nexus sem jeleskedik, de a legtöbb androidos tab igen), egy szóval legyenek szabványos csatlakozóim. Mert egy olyan társadalomban, ahol az eszközök 99%-át nem az Apple termékei teszik ki, szopás van az inkompatibilitásból. Amerikában tökmindegy, úgyis iPhone-ja, iPadje, iPodja van mindenkinek.


Ezen kívül, nem tudom milyen bő az Apple store,(mert nem ismerem annyira) de lehet pl autódiagnosztikai programot letölteni, ami usb-n keresztül kiolvassa a motor tulajdonságait? Most ez csak eszembe jutott, de van még sok olyan program, amit androidon használok, és nem szívesen mondanék le róluk, pedig nagyon jók az Apple termékei. Mondjuk nekem egyelőre drágák, de ez az én dolgom. :)

2013. jan. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Osynho ***** válasza:
*bluetoothon keresztül OBDII-vel olvassa ki :)
2013. jan. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Van sok program odb diagnosztikára iosre- a 8 dolcsis obd-bluetooth modullal simán futnak -de nyilván vegyes ,hogy melyik autó milyen infot enged obdn , mert pl. a renualt semmit,de a vw szinte teljes elérést.
2013. jan. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

IPAD MINIT!!!! EGYÉRTELMŰ!!!!


a 4 mag szentem nem szamit szinte semmit

2013. febr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!