Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy ötletem amit szeretnék...

Van egy ötletem amit szeretnék megvalósítani. Mi a teendőm?

Figyelt kérdés
Az ötletemben készülékek, felhő alapú megoldások és hasonló dolgok sokasága szerepel. Se elég pénzem, se elég hozzáértésem sincs a dolgokhoz. Létezik olyan hogy mondjuk én egy cégnek elmondom az ötletem és ha nekik tetszik megvalósítják vagy hasonló?

2013. ápr. 15. 14:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A te esetedben nem.
2013. ápr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1. Ha nem értesz hozzá akkor minek akarsz belevágni? XD

2. Cégeknél vannak elég ötlet adók.

3. Inkább felejtsd el. XD

2013. ápr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Felhő alapú tanácsokkal a meteorológiai szolgálathoz menj.
2013. ápr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Milyen vicces emberek léteznek :) kis humorbugyor
2013. ápr. 15. 15:11
 5/13 anonim ***** válasza:
Mégis mit vártál? Ha te vagy pl. egy autógyár főmérnöke, a kezed alatt a legprofibb mérnökök, dizájnerek alkotnak és beállít hozzád egy laikus, képzetlen kismókus, aki csak a slusszkulcs elforgatására képes és előadja, hogy szerinte milyen kocsit kéne gyártanotok, mennyire röhögnéd körbe?
2013. ápr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát barátom, hülye kérdésre, hülye válasz.


Mégis mire vártál, hogy adunk címeket, telefonszámokat.

Samsung vezérét ne hívjuk ide, csak hogy elmondhasd neki a felhős hülyeségedet?


Honnan vetted az ötletet, a Barátok közt-ből? XD

2013. ápr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Gratulálok :) nagyon okos emberek vannak itt.. aki nem segítő szándékú inkább ne is írjon hozzá... egyébként meg olyan oldalakra gondoltam amik ilyen programokkal foglalkoznak.. de megtaláltam azt az oldalt amit kerestem :) egyébként meg a felhős hülyeségről annyit hogy abban van a jövő te tudatlan :)
2013. ápr. 15. 16:42
 8/13 anonim ***** válasza:

A jövõ lehet, hogy a felhõ alapú szolgáltatásban van, de rendkívül naív vagy, ha azt hiszed, hogy laikusként bármi érdemlegeset ki tudtál találni, úgy meg hogy tõkéd sincs, különösen nem értem mit akarsz.

Elmondod egy tervezõ csapatnak a dolgot,megveregetik a vállad, kapsz egy kockacukrot majd hazamész, vagy hogy gondoltad?

2013. ápr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én vagyok a tudatlan, mégis te kérdezel itt hülyeségeket.

Akkor ki a tudatlan???

Ha tele vagy ötletekkel, és úgy érzed nem vérzel az első kritikán(mint pl itt), akkor irtakozz be egy ilyen témával foglalkozó okj-s képzésre. Ott lesz gyakorlat, meg mutathatod mit tudsz, és ha sikerül szerződtet egy cég.

Ha csak ötleted van apám, akkor meg fogad el a kritikát, ha tetszik ha nem.


Ha besétálsz egy céghez elmondod neki, vagy röhögnek és seggbe rúgnak. Vagy meghallgatnak kapsz egy kakaót, azt mondják erre nincs credit. Két hónap múlva meg látod a saját találmányod.


Üdvölünk a valóvilágban.

A kritikát meg fogad el, mert ha bemész valahova, és pofán röhögnek, és ott is játszod a Sértődött Janit, akkor nem jósolok neked nagy jövőt. XD

2013. ápr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Olyan van, ami pénzt biztosít neked a projekthez, (seed foundok, spin-off csoportok), de megcsinálni helyetted nem fogja senki. Ha annyi benne a potenciál, vegyél fel rá kölcsönt és fogadj alkalmazottakat.
2013. ápr. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!