Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A mi nap eladtam egy ps2-őt...

A mi nap eladtam egy ps2-őt de a vevő reklamál FONTOS SOS!?

Figyelt kérdés
A mi nap eladtam egy ps2-őt ami tökéletesen működött ezt a haverom is tudja bizonyítani és aki megvette most reklamál hogy nem megy tökéletesen mert kichipelték és nem fut rajta 1 írott játék! Mi mindig eredeti játékot használtam hozzá 1x se fagyott le! Szerintetek tehet feljelentést ezért? Ha igen akkor származhat belőle problémám?
2013. ápr. 7. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hansonló esetem, egy bluetooth headsettel! Tökéletes állapotba adtam el, de 2 nappal rá azzal hívott hogy fos be se kapcsol stb. Mondtam neki amikor átvetted még működött, aztán még fenyegetett egy darabig, hogy megver meg stb. Meg hogy ő eledó és ismeri a jogait meg hogy feljelent! De azt tudni kell, hogy én rendészeri szakon tanulok és egy kicsit jobban ismerem az ilyesféle "szabályokat"!

Nyugi nem jelent fel, csak pattog mert tönkrevágta a PS2öt! Meg ha fel is jelent (amit kétlek) esélye sincs! Mivel te nem is bűncselekményt követtél el! Bűncselekményről 50 ezer FT felett beszélünk!

2013. ápr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát 3man tudjuk bizonyítani hogy működött! köszönöm a választ :)
2013. ápr. 7. 23:02
 3/3 anonim ***** válasza:

hozzányult. Te chipelés nélküle adtad el.Ez benne van a dologban, hogy ha belebizergálnak,és nem megfelelő ember, akkor sajnos kuka.

Nem kell tartanod semmitől.

2013. ápr. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!