Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A házimozinak attól nem lesz...

A házimozinak attól nem lesz baja, ha nagyobb telejsítményű hangfalat kötök rá?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, az erősítő wattjánál csakis nagyobb teljesítményű hangfalat érdemes rákötni, na de mennyivel, vagy az nem számít? Ha az erősítőhöz kapott 15wos hangszórók helyett rákötök egy egy 60-80w os hangfalat attól nem lesz baja? az ohm számok megegyeznek.

2013. márc. 23. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem csak nem fogja tudni kihajtani.
2013. márc. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem, ha nem kissebb az impedanciája. 8 ohmosra ne köss rá 4 est!

DE felesleges. optimalizálva van a gyári hangszórókhoz a hozzá járó hangszóró. Én is játszottam a fa dobozos genius rendszeremmel. Rákötöttem a két torony hangfalamat hát röhejes volt. Kevésbé hajtotta meg mint a gyárit. :D

Ha zenét akarsz hallgatni érdemes összedobni egy hifit is. Sajnos az igényes filmezés és zene hallgatás pénzes dolog és a trükközéssel csak az időd megy. Saját bőrömön tapasztaltam.

2013. márc. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!