Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy nagyobb monitort,...

Bazsikahh kérdése:

Vettem egy nagyobb monitort, és most nem futnak a játékok. Miért?

Figyelt kérdés

eddig egy kis 16"os 4:3-as arányú LG monitorom volt, de a közelmúltban beújítottam egy 22"os 16:9es felbontású Samsung monitort, és azóta a gép nem akarja megjeleníteni a megnyitott játékokat.

Megnyitja a fájlokat, látom a tálcán hogy fut, a feladatkezelő is azt mondja, még el is indul, de csak egy fekete képernyő jelenik meg, aztán kidob az asztalra, és nem tudok visszamenni.

következő játékokkal tapasztaltam ezt eddig:FIFA13,Far Cry 3, CoD Black ops 2, Combat Arms.


2013. febr. 23. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak egy ötlet. Állítsd a felbontást akkorára mint az LG volt, vagy képarány nem tetszik neki. De lehet hogy hülyeség az egész.
2013. febr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy még más hz-re vannak állítva játékok mint amit a monitor tudd, ezt tartom a legvalószínűbbnek.
2013. febr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hogy tudom a hz-et állítani?
2013. febr. 23. 21:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Így hogy nem enged belépni a játékba nem tudom hogy lehet. Ha még meg van a régi monitor lépj be azzal a játékba, és állítsd olyanra amit a Samsung tudd.
2013. febr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!