Kitudom hajtani ezzel ezt mélynyomót?

Figyelt kérdés

Erősítő: [link]


Mély: egy db ilyet [link]

vagy [link]


Úgy menne hogy az erősító pc subwofer kimenetéről kapná a jelet rca-n


+És hogy, kéne rákötnöm az erősítőre a mélynyomót?



2013. márc. 11. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:

A jvc erősítő ha "A osztályú akkor 50% -os hatásfokkal dolgozik. Tehát jó esetben 2x75 watt jön ki belőle.

Egyébként miért akarsz ilyen mély sugárzókat hozzá, eredeti hangfala nincs meg ?


DLD hangszórók rendes meghajtásukhoz több 100 wattra lenne szükség.


Mélyláda kell + sub hangváltó és akkor jöhet a dld hangszóró ha mindenképpen hifi erősítőről akarod hajtani.


Érdemesebb ládával együtt megvenni :

[link]

2013. márc. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Videoton DD2503A ilyen hang szóró párom van de azt másik erősítővel hajtom

és erre az erősítóre hogy kell hídba kötni?

2013. márc. 12. 14:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudod hídba kötni ez nem autóhifis erősítő.
2013. márc. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor ebből adódóan kérdezem hogy ez egy hangfal kimeneten letudja adni a "300"watott?
2013. márc. 12. 18:06
 5/6 anonim válasza:
Én egy 50 W os erősítővel simán kihajtottam egy 1000 W os régiszériás DLD-t Youtube csatornámon vannak vudeók róla.. (ird be a youtibe keresőbe, hogy szilipro és nézd meg videóim) egyébként ma vettem meg az egyik DLD-t amit ide kilinkeltél 500W rms
2013. márc. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért a kihajtás tág fogalom, egy zenében nem csak 20 és 40hz-es hangok vannak. De gondolom te sem csak szinuszjelet hallgatsz orvérzésig. :) Nagyon sok múlik a ládán is, DLD -k ahogy néztem reflex dobozba érzik jól magukat, egy ekkora hangszórónak ajánlott már az 50-60 literes doboz.


A jvc erősítő egy kimenetén maximum 75 wattot ad le vagy kevesebbet, ezzel nem tudsz variálni.

2013. márc. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!