Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ti melyik mélynyomót vennétek...

Ti melyik mélynyomót vennétek meg a helyben?

Figyelt kérdés

Akármelyiket is veszem, mindegyikből kettőt. Nem akarok használt, széthajtott cuccot venni.

1.

[link]

2.

[link]



2013. febr. 19. 17:21
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi.... * helyemben
2013. febr. 19. 18:51
 2/5 anonim válasza:

Ha a kettő közül választanom kellene, Akkor a magnat ládát venném.. a Megadott DeciBel is elég jó.. Viszont a Mac audio-t kerüld el nagy ívből..


Ha megfogadod a tanácsom, inkább DLD cuccban gondolkodj.. Adok egy oldalt, nagyon korrektek mindenben.. Válaszolnak minden egyes kérdésedre, és az ár is korrekt.. Ha megfogadod a tanácsom, DLD mélynyomót vegyél.. Mégpedig..

[link]


A következő linken, pedig meg tudod nézni a többi DLD-t is .. [link]


A legkedveltebb széria amit legelsőnek linkeltem..

2013. febr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát ez tényleg jobb, de nem hinném, hogy az én erősítőm ezekkel már elbírna.

Ilyen Kenwood erősítőm van hozzá.

http://www.youtube.com/watch?v=nk557TVugRY

2013. febr. 19. 20:23
 4/5 anonim válasza:
Van ott DLD be is kisebb teljesítményű. mint a magnat.. sőt még 200 watt RMS is van.. DLD-t vegyél, higyj nekem.. Egy hangszórón ne csak a Wattot nézd, hogy minél nagyobb, vagy ha megelégedsz a kisebbel,akkor is nézd a megadott Decibel értéket.. (az a hangszóró hangnyomása)
2013. febr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, szerintem DLD-t is fogok venni, mert neten jók róla a tapasztalatok.
2013. febr. 21. 13:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!