Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a baja megint a számítógépe...

Mi a baja megint a számítógépemnek?

Figyelt kérdés
Azt csinálja, hogy bekapcsolom, kb fél óráig tökéletesen működik, és utána annyira lelassul, hogy kezelhetetlenné válik. És ha újra indítom, akkor megint fél óráig jól működik, utána megint lelassul. Mitől van ez? Mit tegyek?

2013. márc. 10. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg benyeltél valami vírust, vagy brutál módon melegszik, de én inkább az előbbire tippelnék, vírusírtó a megoldás (Mondjuk NOD/ESET SMART SECURITY).
2013. márc. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm. :)
2013. márc. 10. 10:32
 3/5 A kérdező kommentje:
Végül is egy AVIRA nevű vírusirtóm van, de ahhoz életembe nem nyúltam. Nem nagyon tudom hogy kell használni. Vagy az magától kéne védje a gépet?
2013. márc. 10. 10:35
 4/5 Emberek ***** válasza:
az Avira, ha jól van beállítva, akkor elvileg nem szabadna vírust kapjon.
2013. márc. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát igen . ha jól van be állítva..
2013. márc. 10. 12:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!