Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Két komoly fényképezőgép...

Két komoly fényképezőgép közül az a komolyabb, amelyik több megapixeles?

Figyelt kérdés
fényképezőgép
2013. febr. 26. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
nem!!!!
2013. febr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
pontosabban mi számit?
2013. febr. 26. 18:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos... nem csak a pixelszám számít. Nem sokra mész vele, ha nagyobb pixel szám esetén zajosabb a képed vagy a moire jelenség miatt élvezhetetlen a kép. Magasabb pixelszám esetén is lehet életlen egy kép...
2013. febr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A két gép közzül szeretnék választani,de nem tudom melyk a jobb!!fuji finepix s5800 vagy fuji finepix s2950?
2013. febr. 26. 18:55
 5/10 anonim ***** válasza:

olvasgass véleményeket:

[link]

[link]

2013. febr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez hasznos:))))Kerestem hasonlót már,de ez elég részletes:)))
2013. febr. 26. 19:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Én pont ma játszottam egy s5800 nem rossz de a kijelzője elég gyatra. Illetve néha elég zajosnak kinéző életlen képeket csinált 10ből 1 de úgy nekem tetszett. Holnap meg is veszem ha érdekel írok véleményt.

Sanykaraj

2013. febr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen mindenféleképpen érdekel a véleményed és várom az észrevételeidet!Beállítottam megfigyelésre ezt a kérdés sort,így ha írsz azonnal megkapom az értesítést róla!Köszi előre is!
2013. febr. 26. 19:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Üdv ma végre van időm és a gép is megvan. Külsőre nagyon jó nekem nagy kezem van de nagyon kényelmes mindent elérek amit kell egyedül a kis ujjam árválkodik. A bekapcsolás gyors és szinte 3mp alat már ehet is fényképezni.(így lekaptam egy vörös Ferrariit ami teljesen véletlen volt ott) Egész jó képeket csinál szinte minden módban Bár a makró nem lesz túl éles de azért egész jó a szuper makrón már elégé látszik hogy nem jó. Nincs túl sok belátási lehetőség de ami van az pont elég. Nem rossz viszont nagyon gyakran vakuzik ami tükröződő felület esetén nagyon elrondítja a képet. A kijelző nem rossz de lehetne jobb is. Úgy összességében a makró mód az ami kifogásolható illetve a másolás sebesége.
2013. febr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát nagyon szépen köszönöm a választ és az értékelést:)Ha van rá mód esetleg és ha van időd szívesen látnék egy te álltalad fényképezett képet ,amit jónak vélsz:)
2013. febr. 28. 17:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!