Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 slim mennyit mehet...

Xbox 360 slim mennyit mehet egy huzamba?

Figyelt kérdés
úgy értem kb. mennyi az az idő amennyit mehet anélkül hogy ne süljön meg minden ami benne van. és kb. mennyit kell utána hűlni hagyni?

2013. febr. 24. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

én egy ilyen okosságot ajánlanék hozzá nyáron nagy szolgálatot tehet.

[link]

2013. febr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Ha van egy ilyen cuccod 24/24 órát is tolhatod a game-ket.
2013. febr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hülyeség a külön hűtés rá, nyáron is mehet többet, mint amennyit te fogod bírni.
2013. febr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát elég komoly de mivel én naponta használom bár 1-2 maximum 3 órát így lehet hogy ezt kihagyom. köszönöm a válaszokat megy a zöld kéz!
2013. febr. 24. 14:49
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Az Xbox360 Slim-nél a GPU és a CPU (ugye egybe van építve)és elérheti 60 egynéhány fokot is játék közben ez szerinted nyáron mennyi lesz ember csak +25 fokot adj hozzá!?Tanulj meg számolni és utána mond hogy hülyeség a plusz hűtés ami csak akkor kapcsol be ha kezdene túlmelegedni és a kikapcsolás után a konzolban maradő hőt fújja ki(ami a leglényegesebb)!!
2013. febr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

Olvasd el ez is segíthet.A 60 fok-kal keveset mondam mert ahogy itt írják 70-80fok-ról van szó.

[link]


A másik válaszolónak üzenem van még mit tanulnod,a google jó barát ne félj tőle!!

2013. febr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!