Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tönkre mehet a gépem a Game...

Tönkre mehet a gépem a Game Boostertől?

Figyelt kérdés
Mennyire ismeritek ezt a programot? Sajnos nekem elég régi gépem van és nem igazán telik jelenleg új gépre, nagyon strapabíró de van egy játék ami nem igazán megy rajta akadás mentesen erre használom a game boostert, a program nagyon jó, nincs vele bajom, de azt mondták hosszabb távú használata tönkreteheti a gépem. Mit gondoltok?
2012. nov. 3. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
egy program nem teheti tönkre a gépet , ráadásul ez a program csak bizonyos szolgáltatásokat kapcsol ki
2012. nov. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azt hallottam hogy ezzel túlterhelhetem a gépet és a processzor rovására mehet.. Ez nem igaz? Akkor használhatom?
2012. nov. 3. 13:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem használhatod,én is használtam de egy idő után nem használt az se.Amúgy ccCleanerrel próbálkoztál?Törli a felesleges dolgokat.De vigyázni kell ne hogy valami fontosat törölj. [link]
2012. nov. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,ja és a cccleaner,gyorsabbá teszi a gépedet,nem csak játékoknál de nem szólok bele csinálj amit akarsz.
2012. nov. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem nem, én minden válasznak örülök köszönöm! CCleaner megvan igen lefuttattam de nem igazán látok szemmel látható gyorsulást. Rosszul biztos hogy nem használtam mert nem egy ördöngős kiválasztom honnan akarom törölni a cuccost, és elindítom már teszi is a dolgát. Minden esetre köszönöm szépen nektek a válaszokat!
2012. nov. 3. 23:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!