Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Most vettem tabletet, és még...

Most vettem tabletet, és még kezdő vagyok és lenne pár kérdésem ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

1)

alkalamzásokat szedek le a google play-ből, és valamelyeknél ezt a feltétel elfogadását kéri:

"TELJES HÁLÓZATI HOZZÁFÉRÉS

Lehetővé teszi az alkalmazás számára hálózati szoftvercsatornák létrehozását, valamint egyéni hálózati protokollok használatát. A böngésző és egyéb alkalmazások lehetővé teszik adatok küldését az internetre, így ez az engedély nem szükséges az internetre való adatküldéshez."


ha ezt engedélyezem, származhat belőle bármilyen gondom (pl anyagi?)



2) a tabletemen nincs 3g, csak wifi. ha a google play-ből fizetős alkalmazást szednék le véletlenül, akkor hogy kéne fizetnem?



3) vettem tartót(táskát) a tablethez, aminek a csatja mágnesesen van kialakítva. Ez nem okozhat kárt a tablet kijelzőjében?


2013. febr. 3. 23:42
 1/3 Osynho ***** válasza:

1. Nyugodtan engedélyezd, nem lesz gáz

2. Meg kell adnod a hitelkártyádat a play-nek. Sosem csináltam, én nem töltök fizetős appokat. :)

3. hHa nem ér hozzá, nem karcolja, valószínűleg nem is lesz baja. Gondolom nem így csinálták volna, ha kárt okozna. :)

2013. febr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönööööm!


további kérdés:

milyen alkalmazásokat érdemes leszedni, a nyilvánvalóakon(fb, youtube, időkép, stb.) túl?

2013. febr. 4. 00:01
 3/3 Osynho ***** válasza:

Egyénfüggő, hogy melyik programok jönnek be. Nálam: Mx player, n7player, akkumulátor HD, airdroid, boat browser, astro file manager, color note, smart office, pocket, gremote, dropbox, stb stb. Játékokat nem is említek. :)

Van rengeteg hasznos cucc, amit vagy használsz, vagy nem, de végtelen a lehetőség, majd felfedezed.

2013. febr. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!