Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri elcserélni egy Xbox...

Megéri elcserélni egy Xbox 360 Arcade-ot egy PS3 40GB-ra?

Figyelt kérdés

Van egy Xbox Arcadeom ami RGH-zott. 2joyyal, dobozával, minden gyári tartozékkal. Adnának érte egy teljesen gyári 40gb Ps3-at 2 controller-el és 4 eredeti játékkal.


Szerintetek megérné? Előre is köszönöm!


2013. jan. 19. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg, PS3 jobb a boxnál.
2013. jan. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pláne az Arcade-nál.
2013. jan. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a 40 GB-os nagyon fos.

Amúgy meg nem jobb a boxnál csak talán van rá pár jobb exkluzív.

2013. jan. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3


Az a pár jobb exkluzív inkább sok jobb exkluzív, illetve ingyen van a multi, ez már elegendő ok, hogy azt mondjuk jobb.

Amúgy a 40 gigás nem szar, a slim persze jobb lenne, de a 40 gigással sincs baj.

2013. jan. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs hát persze. Nekem mindkettő van. Xbox is és PS3 is. Én kimondom ha valami szar nem fanboykodok. Nekem Slim PS3 van az tényleg jó de ez a régi 40 GB-os esélyes, hogy YLOD-os lesz. A másik meg az, hogy multiplatform címekben jobb az Xbox, mert jobb a grafikája meg stabilabb a framerate. Sajnos a f*sz Sony miatt nagyon nehéz normálisan programozni a PS3-ra ezért leszarják a fejlesztők is az optimalizálást. Ingyen multi oké de mivel ingyenes ezért nem is annyira jó, mint az Xbox-é és nem egyszer volt, hogy idő előtt lekapcsolják a szervereket. PSN+ szolgáltatás viszont rohadt jó dolog.

PS3 exkluzívok is nagyon jók, Heavy Rain, Uncharted, God of War, imádom őket. Blu-ray olvasó nagy előny. Ellenben Xbox-on is vannak jó játékok, jobb a kontroller, multiplatform címek szebbek, viszont multi fizetős.

Mindenki eldöntheti maga melyik kell neki. Nekem mind a kettő van, mert mind a kettőre vannak nagyon jó játékok.

2013. jan. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :)
2013. jan. 20. 12:59
 7/7 anonim ***** válasza:

#5


Én sem vagyok fanboy, ha valami szar a PS3-ba azt elismerem, mert nem tökéletes, vannak hibái, de pl. van pár hülyeség, amit írtál.


- multiplatform jobb az xbox-on: ez régen volt igaz, amikor a szar fejlesztők nem akartak dolgozni, ezért inkább nem foglalkoztak a PS3-mal, és kiadták a fost. Ma már muszáj voltak megtanulni fejleszteni rá, és elhanyagolható a különbség, ha egymás mellé rakod a két konzolt se nagyon veszel észre különbséget

- semmi baj a PS multival, azért, mert ingyenes nem szarabb. Grafika ugyanolyan multiba, mint singlebe, ha a szervereket lekapcsolják az meg azért van, mert már szinte senki sem játszott vele, akkor meg már nincs is értelme fenntartani őket

- jobb kontroller hülyeség, nem is beszélne senki a joystick-ról, ha anno az xbox fanboyok nem ezzel próbálták volna megvédeni az Xbox-ot, mindkettőnek jó a joystick-ja

- xbox-ra is vannak jó játékok, igaz, nem is írtam hogy nincs, sőt, azt sem mondtam, hogy szar az xbox, csupán annyit írtam, hogy jobb a PS3, ami igaz is. Nem fényévekkel, de ezt sem írtam.

2013. jan. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!