Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok ajánlani tablet pc-t...

Tudnátok ajánlani tablet pc-t ennyi pénzért?

Figyelt kérdés

Maximum 35000-t tudnék rászánni.

Netezésre, filmnézésre, játszásra használnám. Legyen benne Wi-Fi, Android 4.0. Ne akadozzon, ne fagyjon, gyors legyen. Ilyen árban van jó tablet? Előre is köszönöm a segítségeket! Aki tud segíteni, annak megy a zöld kéz.



2013. jan. 19. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Myaudio 7dcc 4.1.
2013. jan. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) Ment a zöldkéz. De még várok tippeket.
2013. jan. 19. 19:32
 3/9 anonim ***** válasza:
[link] Vagy [link] Az első most fog megjelenni valamikor.
2013. jan. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Ment a zöldkéz neked is kedves utolsó! Neked is ilyened van? Az utolsó linkelt tablet tetszik.
2013. jan. 19. 20:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocs elcsesztem,az utolsó kettő ugyan az .Ezt akartam ez van nekem: [link]
2013. jan. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
semmi gond. Köszi. Írnál róla véleményt?
2013. jan. 19. 21:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerencsére rosszat nem tudok róla mondani, amely funkciója gyengébb az a kamerák de ez nekem lényegtelen és ebben az árkategóriában ne is várjon az ember jobbat. A feljebb linkelt Wayteq típussal annyiban különbőzik, hogy van hdmi kimenet (TV-re köthető), erősseb akku, kisseb felbontású szintén IPS kijelző, erős wifi. Ajándék Prestigio bőrtok. Bővebben itt érdeklődhetsz. [link]
2013. jan. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
aTAB7s. 8GB-s kártyával van. 3D játékokat támogatja,HD minőségű. 35.000 FT,megéri az árát.512m Ramja van. Android 4.0.4 van rajta. Ha valamit szeretnél róla kapcsolatban kérdezni,nyugodtan,nekem is ilyen van .:)
2013. jan. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Ment a zöldkéz :)
2013. jan. 20. 15:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!