Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok egy jó tab-ot ajánlan...

Kisvuk29 kérdése:

Tudnátok egy jó tab-ot ajánlani nekem?

Figyelt kérdés

Eddig nem érdekeltek a tab-ok,de valahogy megtetszettek.

Ami kell:

GPS

WI-FI

Android

Egy kicsit ha lehet erősebb hardver,mint az Xperia mini promé.

Azért kellene,mert a mini pron kevés sok játéknak a HVGA és szeretek filmeket is nézni.

Erről mi a véleménytek? [link] Főleg a ram meg a GPS nem mindegy nálam.Vagy van értelme várni az xperia tabletre?



2012. szept. 17. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Mint írtad kell a GPS, de ebben meg nincs. Tehát, ha nem zavar a GPS hiány akkor inkább ezt:

[link]


Ha kell a GPS és hajlandó vagy ennél többet költeni akkor meg ezt:

[link]

2012. szept. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem értem miért hagyják ki a GPS-t ezekből a gépekből.A 3G,Bluetooth és NFC hiány nem zavar,de a GPS nekem fontos.Amúgy melyik a jobb a 7-8" vagy a 10+"?
2012. szept. 17. 16:53
 3/8 anonim ***** válasza:

7-8" inch (vagy hüvelyk) a 10+" már hatalmas, tehát nagyon jó ;)

szerintem minél nagyobb egy tablet az annál jobb :)

tehát 10+"

ritka egyébként ami 10 felett van

2012. szept. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én csak a 10,...-ra gondoltam.Amúgy azt kihagytam,hogy az akku is fontos a GPS meg az utakon kellene.Egy ilyenen jobb az iGO.
2012. szept. 17. 17:16
 5/8 A kérdező kommentje:
Mit gondoltok a Huawei mediapad-ról?Volt szerencsém kipróbálni a magenta szolgáltatónál és tetszett.Ha jól tudom tudása majdnem olyan,mint egy xperia S-é.Snapdragon S3 és 1 GB ram.Van benne GPS.Tapasztalatok jól jönnének.És persze ár függetlenül.
2012. szept. 19. 15:46
 6/8 A kérdező kommentje:
Valahogy egyébként nem vonzanak a 10"-os gépek mivel inkább arra kellene,hogy az ágyban este felnézzek a netre és játszak.Nem kell akkor gép,mint egy netbook mivel az van.
2012. szept. 19. 16:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik a Mediapad. Megéri az árát, de 1 Galaxy Tab 2 7" is asszem annyiért lehet.
2012. szept. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha tudtok olcsóbban megoldást akkor meghallgatom.De ez a két mag 1Ghz+ és 1 GB ram nagyon tetszik.Ja és a GPS.
2012. szept. 19. 18:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!