Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 7" vagy 10" tabletet vegyek...

7" vagy 10" tabletet vegyek inkább? Szempontok lent.

Figyelt kérdés
Főleg videózásra, pdf böngészére, tanulásra kellene, és internetezésre. Azért hezitálok, mert 7 colos felbontása sokkal (800x480)kisebb, és keveset bír az aksija (3-4e mA, az 3 óra videó idő kb.) A 10 colosok általában 8e mA-es, jobb felbontású, csak az a gong hogy nagyobb, én pedig prakikusság miatt inkább a 7 colosat választanám. Tudtok érveket a 7" és a 10"-os mellett?

2013. jan. 11. 18:47
 1/4 anonim válasza:
Attól függ hogy a videózás élménye mennyivel fontosabb a többi szempontnál. csak mert a felsorolt érveknél nagyobb előny a 7 inches tab, olvasásra a legtökéletesebb, és netezésnél sem fog már annyira kicsinek tűnni a kép.
2013. jan. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egy 8 colos tableten ìrok most ez senem kicsi se nem nagy ,nekem pont jó.
2013. jan. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

en is a 7" ra szavazok:)

Nekem Evotab3 mam van es viszi a HD videot is

2013. jan. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
10"
2013. febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!