Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek megérné vennem...

Szerintetek megérné vennem egy tabletet?

Figyelt kérdés

Van PC-m itthon és egy átlagos okostelefonom.

Kinéztem magamnak egy tabletet ami nem túl drága de mindent tud amire nekem kéne. (Concorde tab one 16gb)

Gépen többnyire facebookozok, youtubeozok, neten böngészek, filmet és képeket nézek, office word és excelt használom ritkán, zenét hallgatok. Nagyon ritkán játszok gépen és nyomtatok egy-egy oldalt.

Amit leírtam majdnem mindre jó egy tablet, amire pedig nem azt meg tudnám csinálni gépen.

Szüleim szerint felesleges mert van már PC-m meg telefonom is, de én arra is gondoltam hogy azért fogyasztásban sem mind1 hogy megy a monitor, gép hardvere stb. vagy csak egy tablet...

Ti mit gondoltok, megérné nekem megvenni? (26.000 Ft körül van)



2013. jan. 11. 14:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és lényegében otthon használnám a legtöbbet de azért jó ha el lehet vinni magammal rokonokhoz mondjuk képeket mutatni vagy nyaralni.
2013. jan. 11. 15:00
 2/11 A kérdező kommentje:
Az ötlet, hogy vegyek egy tabletet pedig onnan jött hogy ha azt használom és nem veszem észre hogy hiányzik a gép akkor veszek egy komolyabb tabletet a gépet pedig eladom. (ez volt az elképzelés) :D
2013. jan. 11. 15:06
 3/11 anonim ***** válasza:

ugyan így voltam mint te ,

nekem is azt mondták : ááá,minek az ?

aztán mégis megvettem a saját pénzemből,

és nagyon örülök,hogy megvan,mert nagyon jó dolog,

úgyhogy ,én azt mondom : vedd csak meg és te sem fogod soha ezt megbánni,

2013. jan. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Te ezt már eldöntötted hogy szeretnéd csak megerősítést akarsz :) Nekem is van PC, okostelefon, és tabletem is
2013. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26 ezer forintért egy középkategoriás noname telefont nem adnak..........szüleidnek van igaza..minek?de komolyba gondold meg..
2013. jan. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

26k körül van az ára. És nem rosszak az adottságai pendrive-ot is rá lehet kötni meg külső vinyót is.

És amúgy nem kell attól félnem hogy kihasználatlan marad szerintetek?

Egyébként még nem döntöttem el csak nem lenne rossza ha a gépet helyettesítené :D (ami tudom még nem lehetséges majd talán csak pár év múlva) de legalább részben... :D

2013. jan. 11. 15:21
 7/11 A kérdező kommentje:
meg sztem azért nem túl drága mert mindent kihagytak belőle amit úgy gondoltak hogy nem kell. Valakinek nem jó de nekem pl nem kell bele gps meg bluetooth meg hdmi akkor minek fizessem meg azt is??
2013. jan. 11. 15:24
 8/11 anonim ***** válasza:
PC-t, főleg, ha szöveget szerkesztesz és táblázatokat kezelsz (Word, Excel), nem tud kiváltani tablet. Ettől még lehet jó másra, de ha ez a terved, felejtsd el.
2013. jan. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék egy tabletet, pedig kb semmire sem használnám, gépen van itthon, okostelefonom is (bár elég régi és gyenge már, szóval ezt is jó lenne lecserélni), ennek ellenére akarok egyet, mert jó cucc, néha ellehet vele szórakozni.

Csak én egy Concorde Tab One-nal nem elégednék meg, Nexus 7 a minimum, de arra meg nincs elég pénzem.

Ha neked a Tab One tudása elég, akkor szerintem vedd meg.

2013. jan. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

figyi sok pénz nem adnék olyanért amiről azt sem tudom hogy mi.

Ezért egy olcsóbb kivitellel megismerkedek vele.

2013. jan. 11. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!