Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyiket választanátok? Egy...

Melyiket választanátok? Egy új PC v egy új telefon? (Bővebben)

Figyelt kérdés

Az a helyzet , hogy szeretném az összegyűjtött pénzemből magamat meglepni.... Csak sajnos nem tudok melyik közül döntsek :/


Jelenleg:

PC:

-Pentium 4

-4GB DDR2 ram

-64 MB videókártya (ez sajnos tartalék mert 512MB-osom tönkrement)

-82 GB HDD (Sata II)

-AMD 64 egymagos 1,8 GHz-es processzor

-Windows 7 (1)


Android:

-Sony Ericsson Xperia x8

-600 MHz processor

-android 2.3.7 (főzött rom)

-adreno 200 GPU

- ~200 MB ram



Az a nagy kérdés , hogy lesz körülbelül annyi pénzem , hogy egy Xperia Sola-t vegyek magamnak v a szomszéd tud egy vadonatúj gépet ennyi pénzért (4GB DDR3 ram , 512MB/1GB GPU , Dual processzor , 200GB+ HDD) és nem tudom eldönteni , hogy gépet vagy telefont vegyek?

16/f (Főleg emiatt hisz két év múlva ha minden jól megy (xD) egyetem és akkor hétvégente járok haza azért gondoltam , hogy sok értelmét már nem látom új gépnek , ezt pár évvel ezelőtt kellett volna)


Az értelmes , átfontolt , fikázásmentes és segítőkész válaszokat előre is köszönöm!



2012. dec. 27. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Telefonod van,de viszont egyetemhez biztos kell majd laptop,úgyhogy én eladnám a régi pcdet és annak az árából plusz még amennyid most van,vennék egy laptopot.
2012. dec. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az Xperia sola annyi pénzért nagyon jó telefon, de igazából neked kell tudni, hogy mit szeretnél.
2012. dec. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nehéz a választás, sokan járunk hasonló cipőben... Fontos a pc, hozzá nyomtató, szkenner, stb...

De... Egy mindent tudó okosteló is fontos...én a nyolcéves pc met felturbóztam tízezerből, és vettem egy hatlövetű tíz collos tabletet a telóm is okos, de olyan gyorsan jönnek az újak, hogy az egyéves már elavult...(nak tűnik)..

2012. dec. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#1 válaszoló szülőkkel megbeszéltem , ők azt mondták hogy laptopot majd ők vesznek , ráadásul a régi PC-met meg eladni nem akarom , mert azt mondták a szülők , hogy szükség lesz akkor a Skype™-olni akarunk :)


Sajnos nehéz eldönteni mi tévő legyek pont az ára fog kijönni :/ . Egyébként már rég a telefont terveztem csak megfordul a fejemben , hogy mennyire jó lenne egy új gép is , de erre a két évre ? :/

2012. dec. 28. 11:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Jééézusom! két év? baromi sok idő... még két hónap is...
2012. dec. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!