Milyen tablet et vegyek???

Figyelt kérdés

Sziasztok.

20-33 ezer között gondoltam.

Van egy átlagos telefonom, mp4 lejátszóm, van fényképezőgépünk.

Szóval a tablet legfontosabb képessége legyen: Zavartalan netezés, viszonylag gyors betöltés, micro sd kártya behelyezhetőség,mp3 lejátszás esetleg film nézés.

Legyen rajta wifi, de netet is szeretnék rá köttetni. Ha szeretnék netet köttetni akkor a tablet et is annál a szolgáltatónál kell venni? Vagy bármilyenre lehet?

A kamera nem számít annyira,mikrofon sem.

Mit gondoltok, melyik lenne a legmegfelelőbb????



2012. dec. 25. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
[link] ez nem drága és 2 magos tablett ami gyors .
2012. dec. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

vegyél olyan tabletet mint ami nekem van: iPad 4 wifi+cellular 64 gb

Én 250000 Ft-ot hagytam ott de megéri.

2012. dec. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
El tudom képzelni mennyire éri meg, egy 4" kijelzős sz@r ért 250000 et adni... Csak aberáltak vesznek annyiért akik nem tudnak mit kezdeni a pénzükkel... 250000 ért már egy komoly laptop-ot lehet venni.. Az meg kicsit komolyabb..
2012. dec. 27. 09:00
 4/4 Tomlord válasza:
A net rákötése ugyanúgy megy, mint a laptopoknál, tehát nézd meg az adott szolgáltatónál, hogy milyen típusú mobilinternetet kínál, és a gyártó webapján megnézheted kompatibilis-e a készülékeddel. Meg még annyi , hogy mivel manapság már vékonyítottak a tabletek, szerezni kell hozzá(ha nem mellékelnek) egy [mini USB-USB bemeneti] átalakítót is. Modellt nem írnék, mert szolgáltatónként mással és mással kompatibilisek. Egyébként szerintem ilyen T-mobile és társai helyen ne vegyél tabletet (nem is fogsz tudni ilyen árkategóriában), mert felárazott top kategóriás termékeket tartanak csak a kínálatban.
2013. febr. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!