Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit csináljak most a tabletemmel?

Mit csináljak most a tabletemmel?

Figyelt kérdés
Vettem egy Myaudio 708m tabeltet a fiamnak karácsonyra,és ugye mondták hogy 3 napig kicserélig ha valami baja van vele.Hát ugye hazavittem kipróbáltam és semmi baja nem voplt,de sötétben néztem meg és nem látam hogy a szél a tabletnek fel van hasadva,és csak akkor vettem észre amikor oda adtam a fiamnak.Azt mondtáűk hogy van rá a 1 év garancia.Szerintetek ha etz visszaviszem, fognak vele valamit csinálni,vagy azt mondják hogy elejtettem.

2012. dec. 25. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Fizikai sérülésre nem szoknak garanciát adni. Esetleg ha már volt ilyen probléma náluk és ,ha rendesek akkor kicserélik.
2012. dec. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem,egyébként Kecskeméten vettem az Extreme Digitalba.De hogyha tegyük fel nem csinálják meg ingyen,akkor körülbelülmennyibe kerülne?
2012. dec. 25. 13:05
 3/5 A kérdező kommentje:
és még annyit hagy kérdezzek meg,lehet hogy kicsit hülye kérdés de ha megragasztom pillanat ragasztóval óvatosan,akkor lesz neki valami baja?
2012. dec. 25. 15:10
 4/5 anonim válasza:

Szerintem semmiképpen ne ragaszd meg, hanem vidd vissza és kérd a cserét.

egyébként én is vettem a tescóban a lányomnak egy tablet pc-t és ott a pultnál mielőtt kitöltötték a garancialevelet ideadták kibontva, hogy nézzem át, hogy van-e rajta sérülés vagy karcolás és miután átnéztem csak utána töltötték ki a garancialevelet,és mondták, hogy 3 napon belül kicserélik, ha esetleg meghibásodna.Szóval mindenkép próbáld meg visszacserélni.

2012. dec. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen ám,de ez már nem most volt tehát azóta 3 nap már bőven eltelt szóval nem hiszem hogy kifogják cserélni..
2012. dec. 27. 20:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!