Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy kb.2 éves ASUS laptopom...

Egy kb.2 éves ASUS laptopom van és folyton kijelzi hogy telepcsere javasolt és ha nincs a töltőn akkor szinte fél óra alt lemerül. Ez mit jelent, mit kell csinálnom?

Figyelt kérdés
2012. dec. 13. 14:25
1 2
 11/12 anonim válasza:

Figyelj!Én leírtam az én véleményemet,ennyi.

Nekem mikor vettem azt mondták ha nem aksiról működik,akkor vegyem ki,és ezáltal hosszabb lesz az aksi élettartama.Valami ráció van benne,mert én is aksistól töltöttem,és ki is kellett cserélni.

Az,hogy neked 5 éve jó,ehhez nem tudok igazából hozzászólni,és nem is akarok.Örülj neki,szerencsés vagy,hogy megamaradt a pénzed:-)

2012. dec. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Dreni válasza:

Nekem is ugyanez a problémám, két éves Asus laptopom van, és kiírja, hogy telepcsere javasolt....meg magától csomószor kikapcsol, ha nincs bedugva.

De ez nekem is új, hogy ki kell venni az akksit, hogy ha bedugom a konnektorba :( Fenébe, akkor ezt jól megjártam én is, vehetek bele újat neee :(

2013. nov. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!