Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy kb.2 éves ASUS laptopom...

Egy kb.2 éves ASUS laptopom van és folyton kijelzi hogy telepcsere javasolt és ha nincs a töltőn akkor szinte fél óra alt lemerül. Ez mit jelent, mit kell csinálnom?

Figyelt kérdés
2012. dec. 13. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Beletörődni, vagy ha mindenképpen hordozgatni szeretnéd, akkor mélyen a zsebbe nyúlni és venni egy új aksit.
2012. dec. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de az aksi hogy mehetett tönkre És ha van rá garanci akkor nemlehet visszavinni ?
2012. dec. 13. 14:32
 3/12 anonim válasza:
Az aksi gondlom úgy ment tökre,hogy akumlátorral együtt töltöted,ki kell cserélni,vagy ha nem hordozod akkor kiveszed belőle,és majd ha lesz rá pénzed veszel bele új aksit.Amúgy nekem is ilyen gondom volt,és 15-ért vettem bele új aksit.
2012. dec. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Garanciáról annyit,hogy én +5 évet vettem hozzá,és sajnos az aksikra nem vonatkozik,de ettől függeltelnűl kérdezz rá.
2012. dec. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amit használnak tönkre megy. Az akkura ritkán adnak garit, mert még a gyártó sem tudja megjósolni az élettartamát.
2012. dec. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát 15 ezer nem kevés de ha nincs más akkor veszek egy ujjat, csak kicsit fura hogy két év használat után tönkremegy egy aksi :/ de azt hogy érted hogy egyszerre töltöttem az aksit ?
2012. dec. 13. 14:43
 7/12 anonim válasza:
úgy értem,hogy aksi bent volt a laptopba meg rádugtad a hálózatra is,tehát mikor hálózatról töltötted nem vetted ki az aksit.
2012. dec. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jah mostmár értem de eddig nem is tudtam hogy ezt így nem lehet :/
2012. dec. 13. 20:13
 9/12 anonim válasza:
Pedig nem!Mert ugye ha hálozatról használod,akkor minek az aksi?És fordítva?De úgye az aksit hálozatról töltöd nem.
2012. dec. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9: bármennyire hihetetlen az elektronika tudja mennyit kell az aksira tölteni. Ha hálózatról használod akkor hozzá sem szagol az aksihoz. Ugyanakkor ha jön egy véletlen áramszünet + mellé nem szereted a Ctrl + S-t sűrűn használni, akkor 1-2 órás munka simán mehet a kukába.

Lehet, hogy az enyém véletlen (persze tudok pár cáfoló pélát is), de 5 éves ég, 5 éves akkumulátor. 5 éve beletettem az aksit, azóta kb 3-szor volt kivéve. Napi 12+ óra használat. Akku üzemidő gyárilag, xp-vel: 1:20. Üzemidő 3 év után win 7-tel: 1:30. Linux minttel jelenleg: 1:20. Persze mondom, lehet az enyém a "hibás" darab.

2012. dec. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!