Szerintetek az xbox vagy a wii a jobb konzol?

Figyelt kérdés
szeretnék venni egy konzolt csak nem tudom hogy melyik a divatosabb

2012. dec. 12. 21:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

magyarországon csak a pc megy, és egy kicsit az x360-ps3, a nintendo nem igazán


világszerte a nintendo megy a legjobban, ez igaz nyugat európára, Japánra és amerikára is.

2012. dec. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Magyarországon azért nem megy annyira a NINTENDO-nak ha ez igaz,mert a fiatal generáció inkább szeret lövöldözni,mint Mariozni(pl: CoD),és mivel ezek a játékok többnyire X360-on,és Ps3-an jelennek meg,ezért azt veszik többen. Ja meg a csúcsgrafika miatt. Nekem a csúcsgrafika nem számít,és sokkal jobban szeretek Super Mariozni,mint CoDozni :)))))))))
2012. dec. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Wii a fiatalabb korosztály X360 a hardcore korosztály! Ennyi!
2012. dec. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Majdnem igaz....a fiatalabb szó helyett inkább casual,és akkor stimmel a mondat. :D :D )::::::::::) Pont,hogy a mai fiatal generáció játszik a szerintem idétlen véres játékokkal (is),a Wii tulajok többsége,meg nem CoD miatt vesz Wii-t. És pont a középkorosztály,vagy az idősebbek csípik jobban a NINTENDO-t,mert abban a generációban nőttek fel..
2012. dec. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!