Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehet részletre venni Ps3-at?...

Lehet részletre venni Ps3-at? És mibe jobb mint a PS2?

Figyelt kérdés
Határozott időre van munkaszerződésem januárig de valószinü meghosszabittják,és az a kérdésem lenne hogy engedik-e részletre venni? és hogy mibe változott a 2-estől? meg hallottam olyanokat h lehet rajt netezniis?

2012. okt. 22. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, lehet, hogy van ilyen 0% THM-es részletfizetési akció rá. Keress rá a TESCO vagy az Auchan weboldalán, esetleg a MediaMarkt-nál. PS3-nak részletesebb, szebb a grafikája és a hangzása, valamint újabb játékok jelennek meg rá mint PS2-re. Modern hardver. Szerintem PS2-vel is ellehet még bőven lenni.
2012. okt. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

sokkal jobb

blu-ray is van benne

a játékok is ilyen cd-re vannak írva

online is jó játszani

tökéletes :)

2012. okt. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!