Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hangfalat érdemes venni?

Milyen hangfalat érdemes venni?

Figyelt kérdés

Nyáron szeretném (főleg kültéren) használni, És annyi elvárásom lenne, hogy viszonylag hangosan és jól szóljon és basszus is jó legyen benne.

Valami nagyobb darab hangfalra gondolotam, de én egyeltalán nem értek hozzá ezért kérném a segítségeteket.Milyet vegyek?


max 50-60 ezret szánnék rá, de jobb lenne 40e körül


Előre is köszi:)


2012. dec. 10. 21:53
1 2
 1/18 Karesz6969 ***** válasza:

PA hangfalakban gondolkozz, nem vészes az áruk és amire neked kell arra megfelel.


[link]


[link]

2012. dec. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Karesz6969 ***** válasza:

Esetleg ezt is megnézheted még:


[link]

2012. dec. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, jónak tűnnek..

Ez 2 hangfal ,vagy csak egy, mert a képekből úgy tűnik, hogy csak egy darab hangfal.Nekem jobban tetszene, ha 2 hangfal lenne és sztereo-ba szólna.?

És még annyi kérdésem lenne, hogy ezt rá tudom dugni egy sima laptopra/mobilra, vagy kell hozzá valami átalakító?

2012. dec. 16. 13:26
 4/18 Karesz6969 ***** válasza:

Igen a linkeken 1db hangfal van...ha 2db-ot veszel belőle úgy lesz kettő.


Közvetlen ha rádugod a laptopra nem lesz eredményes...erősítő is kell hozzá, de én abban a hitben voltam amikor válaszoltam a kérdésedre, hogy ha már PA-s hangfalat szeretnél kültérre, annyit legalább értesz a dologhoz, hogy ez erősítő nélkül értelmetlen.

2012. dec. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha laptopra akarod dugni, aktív hangfalra van szükséged (benne van az erősítő). Azok viszont már kicsit magasabb árkategóriába esnek.
2013. jan. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

#5 vagyok.

Az árral leszel bajban. Egy erősítő, és egy-egy hangdoboz ami kültéren is normálisan meg tud szólalni külön külön kerül legalább annyiba, mint amennyit az egészre összesen szántál.

2013. jan. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Erről vélemény?


[link]


Mi kell még hozzá, hogy tudjam használni?

Minden apróság érdekel (milyen kábel stb..)

2013. jan. 4. 18:11
 8/18 anonim ***** válasza:
Ez a nyolcvanas évek végén többnyire Bécsből behozott "hülyemagyarnak" szánt "hilferstrasszés rádió" egyenesági leszármazottja. Rádiós mikrofonok, 800 watt, stb... zizede sem igaz, vacak kínai vásári bóvli, nagyjából semmire se jó, ránézésre kb. 2x15 watt.
2013. jan. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Akkor milyet ajánlasz?
2013. jan. 4. 20:48
 10/18 anonim ***** válasza:

Sajnos abban az árkategóriában amit írtál, semmilyet.

Azt írtad kültérre kéne inkább. Kerti parti, kis kertben? Vagy sok ember, nagyobb területen?

2-300 watt azért kéne, hogy meg is szólaljon valahogy,legyen tartalék, ne erölködjön a rendszer...

Pl. egy ilyen már megfelelő lehet:

[link]

Van ennél kisebb is, nagyobb is, árban fel és le tízezer forint eltéréssel.

2013. jan. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!