Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A hifim "elnyelt" egy CD-t és...

A hifim "elnyelt" egy CD-t és nem tudom hogy szedjem ki!? (részletek lent)

Figyelt kérdés
AIWA - NSX-100 - as hifim van, hát nem mai csirke.. "Elnyelt" egy CD-t, de úgy, hogy a CD olvasótár kijön, de a CD már egyik olvasón sincsen, hanem valahol a hifi belsejében. Próbáltam szétcsavarozni, de egyszerűen lehetetlen szétszedni (legalábbis számomra). Mit tehetnék? Szakembert kéne hívni, vagy elég egy kevésbé hozzáértő ember? Okozhat további károkat, ha valaki gépre kötve használja, vagy csak visszadugja a konnektorba? (Bocsánat, ha érthetetlenül fogalmaztam, de nem igazán értek ezekhez a dolgokhoz)
2012. dec. 2. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Okozhat károkat, de nem törvényszerű hogy fog is. a Legtöbb CD meghajtón van egy apró lyuk amit kikapcsolt állapotban tűvel meg lehet nyomni. Ettől kiold a kis zár a meghajtón. Finoman ki tudod húzni a "nyelvet". Így beakapcsolás nélkül is meg tudod nézni hova tűnt.
2012. dec. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Izé... Most látom hogy nem PC hanem hifi. Bocs. Mindegy, azon is ugyanígy működik ez.
2012. dec. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Sikerült kihalászni a CD-t!:) Csak most meg nem szól a hifi:( Valamit elrontottam volna?:/
2012. dec. 16. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!