Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Felrepedt a szája - benne...

Felrepedt a szája - benne maradt a kosz. Hogyan szedjem ki, mit csináljak vele? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Orra esett szegénykém (16 hós) és pont a szájával találta el a poros padlót a garázsban. Vérzett nagyon, de hamar elállt. Nem rosszkedvű. De a piszok benne maradt a sebben. Mit csinálak vele? Kitisztul a nyáltól? Fogalmam sincs, mert ilyen témákban még nem vagyunk tapasztaltak (szerencsére).
2010. febr. 28. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van otthon valami feltörtlenitő szered mindenképpen kezeld le vele ha nincs egy kis langyos vizzel akor is mosd ki nehogy begyulladjon a seb! Nem fog neki tetszeni de inkább ez mint egy gyulladás!
2010. febr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen ki kéne mosni neki bő vízzel. Sajna bármit kensz a szájára az lenyalja, ezért elég nehéz. Az én fiam a múltkor esett el a motorjával, én is kiírtam hasonló kérdést ezeket a válaszokat kaptam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Nekünk szerencsére megoldódott, már másnap semmi baja nem volt, de neki nem ment kosz a sebbe.

2010. febr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!