Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360-at megéri kiflashelte...

Xbox 360-at megéri kiflasheltetni? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Leszögezem: egy tolvaj vagyok, akinek le kell vágni a fél karját, elismerem, tisztában vagyok vele! Ilyen jellegű kommentek nem kellenek, mert nem érdekel.


Tehát: Tervezek venni egy Xbox 360-at. Egy év garancia ugye lesz rá, ezért egy évig majd kb 2 megvett, de minőségi játékkal kihúzom. Tekken 6 és Dark Souls ki fog addig tartani. A tervem, hogy a garancia lejárta után viszem azonnal flashelni, és azután hogyha épp nem lesz pénzem játékra, akkor fogok letöltéshez folyamodni. Persze ha van, azután is megveszem, de nem mindig lesz.


A live nem érdekel. DLC-ket sosem használtam, eztán sem fogok(mellesleg torrenten fent vannak). A multiplayerből már kinőttem, ha haverokkal akarok játszani, áthívom őket.


Más hátrányai vannak a flashelésnek, amiről eddig nem tudtam? Baja lehet tőle a konzolnak? Olyanok írhatnának akik már flasheltették.


2012. okt. 1. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne flasheltesd ki, vagyis ne a hagyományos módon szal LT 3.o féle marhaság, mert ez már szar.

Van az RHG, mikor a winyóra fel tudod telepíteni a játékot és megy szó nélkül.

Annyi, h drágább (15 ezer)de jobb.

2012. okt. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az LT 3.0 miért szar?


És mi ez az RGH? Google sajnos most nem volt a barátom, csak 2mondatokat találtam mindenhol :( Mik az előnyei?

2012. okt. 1. 14:29
 3/4 anonim válasza:

Szia , én el magyarázom a tutit :D

Jelenleg nekem is LT3.0-as flash van a boxomon, de tervetem az RGH-t ( Reset Glich Hack )

Akkor mondom a jellemzőket :

Flash : Ez azt jelenti ki flashelik a DVD olvasót , ezáltal tudsz másolt játékokon játszani , de fizetned kell a lemezekért (200ft/db ), letöltöd kiíród játszol ! DE az új játékokon nem fogsz tudni játszani: Forza 4 , Dirt Showdown , Fifa 13 és még amik jönnek ki . Kell speciális író (Lite-On iHAS 124B ) amivel ki kell írni a játékokat különbem kidobnak 10perc után hiba üzenettel !

"Valószínűleg ez a leírás neked magas, szóval próbáld megérteni "


RGH : Egy hack amivel egy teljesen új rendszert hackelni a boxodra . Ha Slim géped van akkor 12ezer forint Budapesten (Wadarr csinálja), 3ezer forint +ba a futár oda vissza .

Venned kell egy ún. KÜLSŐ HDD-t , ami lehet 320GB , 500GB , 1TB , 2TB , az a lényeg USB-s legyen.

Elküldöd a futárral a gépet, 1-2 munkanap és már jön is vissza .

Szóval a lényege az RGH-nak hogy külső hdd-ről indítod a játékokat + magyar az egész menü , lehet berakni témákat, avatár képeket , játék borítókat . Ezen kívül lehet húzni a VENTILÁTOR SEBESSÉGÉT + mutatja hogy JELENLEG HÁNY CELSIUS fokon van a CPU / GPU . Szóval sokkal jobb, az egész megvan kb. 25ezer forintból és minden új játék megy PÉNZ NÉLKÜL , csupán idő kell hozzá, míg letöltöd és felmásolod a winyóra .

Bármi más információt kérsz, írj privit vagy nézz fel ide:

[link]

2012. okt. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A flasheléses részt eddig is tudtam, nem volt magas :)

Á értem már az RGH-s témát. Azért megy egy privi :D

2012. okt. 1. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!