Helget kérdése:

XBOX 360 -PS3 - (NINTENDO WII) meiket vegyem meg? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok .Nem tudom eldönteni mit kérjek karácsonyra majd ezért szeretném ha válaszolnátok meik miért jó.

Nintendo wii-t azért akarok mert az a régi vágyam hogy dragon ball z3-mazak mert a nintendon van tökjól megcsinálva ,a xbox,ps3 csak 1 nagy skill van és ott nincsenek is skilek szinte csak ütés .vidi : http://www.youtube.com/watch?v=X5ok7uA29lA

Aza baj hogy nincsen tökre ungyanígy xboxra meg ps re a dragon ball z3 mint a nintendora ,2 személyes stb.

Xbox: mortal kombat9 miatt assassin's creed miatt

ps3 : csak az ingyen multi miatt .

Pls ti irjátok mit miért melyik a jobb.



2012. okt. 23. 11:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz!

Nekem Wii-m van,és tudom,hogy a másik kettő erősebb,de én ezzel nem foglalkozom! :) Mai napig ps2-vel és játszom,és nem rég szereztem be egy Wii-t!

2012. okt. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

tanuld meg, 1 vagy 2 játék miatt nem éri meg a másik konzolt választani...:)


Xbox 360 párti

2012. okt. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Én is ezen gondolkozom hogy WII, vagy PS3, vagy X360.


-X360 azért lenne jó mert jó grafika, sok játék és a haverom apja meg tudja csinálni.

-PS3 azért mert ps és nintendo párti vagyok(de egy x360-nak is örülnék) és nagy kedvenceim a ps excusive játékai

-Wii azért lenne jó mert imádom a super marios játékokat


:DD

2012. dec. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Én is ezen filóztam,és végül a Wii mellett döntöttem,és imádom. Egy hátránya van,hogy kicsit rosszabb a grafikája. Na de nem annyival....Szerintem Wii,én is imádom a MARIO-T :)

2012. dec. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!