Helget kérdése:

XBOX 360 -PS3 - (NINTENDO WII) meiket vegyem meg? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok .Nem tudom eldönteni mit kérjek karácsonyra majd ezért szeretném ha válaszolnátok meik miért jó.

Nintendo wii-t azért akarok mert az a régi vágyam hogy dragon ball z3-mazak mert a nintendon van tökjól megcsinálva ,a xbox,ps3 csak 1 nagy skill van és ott nincsenek is skilek szinte csak ütés .vidi : http://www.youtube.com/watch?v=X5ok7uA29lA

Aza baj hogy nincsen tökre ungyanígy xboxra meg ps re a dragon ball z3 mint a nintendora ,2 személyes stb.

Xbox: mortal kombat9 miatt assassin's creed miatt

ps3 : csak az ingyen multi miatt .

Pls ti irjátok mit miért melyik a jobb.



2012. okt. 23. 11:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Xbox360-on is ugyanúgy lehet 2 személyes módban nyomni a játékokat,nagyon sok jó játék van rá és,olcsóbbak mint a PS3-ra itt nézz körül.

[link]

Az Xbox Live sem egy nagy összeg évente 7490Ft-ba kerül az havi 600Ft.

[link]


Egy jó pár exclusív játék is megjelent hozzá.

[link]


Az is számít hogy az ismerőseidnek milyen konzolja van hogy tudjatok együtt multizni,és van még egy apróság az Xbox kontroller olyan játék élményt biztosít lövöldözős játékoknál amit a vetélytársak nem igen überelnek.Fogják majd mondani hogy a kontroller nem szempont de ez hülyeség mert nem mindegy hogy az ember mennyire érzi magát résztvevőnek pl: Borderlands,Fallout 3 nagyon jól érezhetőek a fegyverek közötti különbségek hihetetlen az élmény.

2012. okt. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ha a mai stílusú játékokat szereted,és számít a csúcsgrafika,akkor: X-box 360,és ps3!

Azt viszont hozzátenném,hogy a ps3-ban van blu-ray,és 3D támogatás,ami a jövő,tehát a 3 konzol közül a legtovább szerintem s ps3 fog a piacon maradni!

Ugyanakkor,ha fontos a mozgásérzékelés,akkor arra nagyon jó az X-box 360,hisz az egész testeddel tudsz mozogni. Bár a mozgásérzékelős dologban tán legjobb a Wii,hisz ott telis-teli van ilyen játékokkal,hisz a gépet erre tervezték!

Továbbá:

Ha szereted a NINTENDO-s játékokat,pl: Mario stb...,és szereted a sport,parti,tánc stb... játékokat,akkor Wii!

Ha a maiakkal szeretsz játszani,akkor Ps3,vagy 360!

Remélem tudtam segíteni!

2012. okt. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igazából ps3-at akarok ,mert mindenki azt mondja ezerszer jobb mint az xbox360.csak a dragon ball z3 miatt bánom a wii-t mert ps3,xbox- ra nincs ugyanígy megcsinálva. :S de még jöhet komment. Miért jobb az xbox minta ps
2012. okt. 23. 18:15
 4/14 anonim válasza:

1. Mindegyik más hardver ügyileg !!! PS3 és Xbox360 erősebb , de ez engem nem érdekelt !!

2. Mindegyikre másik játék jön : ha a esztelen lövlödözős játékok jönnek be akkor ps vagy xbox és azon belül melyikre milyen játékok jönnek úgy válasz !! Ha szereted a kihívásos játékokat ami nem a grafikával fog meg hanem az élménnyel (és nem nem függ össze ez már csak az elkényesedés ) .

Grafika és játékélmény 2 külömböző dolog ! !Ám helyedbe várnék a wii u-ra arra már lesz assasins creed 3 és ilyenek is !!!

2012. okt. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az útólsóval nagyon egyetértek!

Nem hittem volna,hogy létezik egy pont ugyanolyan vélemény,mint az enyém. :)

Én sem szeretem a lövöldözős játékokat,ezért is vettem Wii-t!

Kérdező!

Ha nem szeretsz Mariozni,meg partizni stb....,akkor jó lesz neked a ps3!

Bár én a Wii mellett érvelek!

2012. okt. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

[link]

Eszerint a ps3 erősebb

2012. okt. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

De jó egyeseknek, hogy telik ilyen karácsonyra >< én 5000Ft-ot kapok mindig + még 1-2 cuccot (és tegyük hozzá, hogy mindig mindennek örülök) de nem 50-60 000Ft-os cuccokat... az igen. Na mindegy.


Azért leírom a véleményemet. Nem tudom ki modndta neked hogy ps 1000x jobb, mert nem az. Lehet van rajta 1-2 jövőbe illő csodacucc, de még úgyse tudod kihasználni. Lehet tovább tart, de most akkor is az xbox a jobb.



Teljesen fölösleges ez a kérdés mert:

a) mindenki úgyis azt fogja mondani, ami neki van

b) 100201x feltették már előtted


de azért leírom. Nekem a ps2 sosem tetszett, főleg a hülye joystickja miatt. ps3-nak ugyan olyan van. Xbox-e viszont nagyon szép, gömbölyű, kidolgozott. Engem őszintén szólva ez is megfogott.


1. xbox kívülről szebb

2. ps3-nak több magos procija van, de kit érdekel, így is minden tökéletesen fut rajta.

3. xboxnak szebb, igényesebb a menüje

4. a kinect szenzort nagyon ajánlom, mozgásérzékelős, nagyon élvezetes az egész család számára. (ps3-nál ilyen nincs, csak valami gagyi utánzat)

5. xboxhoz rengetek olyan játék van, ami ps-hez nincs. (főleg kinectesre gondolok)


írj privátba, ha valami kimondottan xboxal kapcsolatos kérdésed lenne.

2012. okt. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kedves 7/7!

Megértelek!

Itt tényleg ezen beszélgetünk,és közben meg másnak erre-arra nem telik...Megjegyzem: NEKEM SEM!

De hát,akinek meg van,az had örüljön..!

Kinek mi a jó konzol! Hardverileg a legjobb a ps3,de például,én Wii párti vagyok! És itt jön,amit te mondtál,hogy alig van játékom,és per/pill nem tudok játékot venni........Az embernek manapság más gondjai vannak...!

2012. okt. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Szerintem Xbox-ot vegyél mert igényesebb a menüje és most jött ki az új update dashboard-hoz amiben van böngésző is plusz szerintem a kontroller-je is jobb jobb a fogása egyedüli hátránya hogy az elején fájni fog a hüvelykujjad mert sticke-je nem pupos mint a ps-nél hanem homorú. De szerintem érdemesebb Xboxot venni mert Microsoft termék és a Windows 8 nagyon hasonló plusz nincs szükség segéd programokhoz hogy a gépedről feltett filmet az Xbox-on keresztül a tévén nézd. A Live meg nem olyan drága 7000 ft már egy éves előfizetést vehetsz. Végül pedig ha filmet akarsz nézni ps3 nem támogatja az .mkv videokat és elég sok FullHD-és videó .mkv formátumban van. Az Xbox updateken keresztül pedig kompatibilis lesz. Az online store-ja ps-nek sokkal jobb. De a népszerűbb és az ólcsobb az Xbox. Nézd meg a youtube-on a játék bemutató videók nagy része mind Xbox-on mutatta be. Szerintem Xbox-ot vegyél de te kell döntsél.
2012. okt. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
szerintem ps3 mert nekem az van és szerintem az előttem lévőknek meg xbox360-ja van mindenki azt védi amije van.
2012. okt. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!