Pentax k200d, milyen?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el egy fotósulit... 1-2 héten belül SOS be kell szerezni tükrös gépet. Használtba gondolkozok, érdekelne akinek van valamilyen tapasztalata a pentax k200d géppel kapcsolatban az írjon róla pár sort. mert hiába olvastam utána a google-be nem vagyok benne biztos hogy ideális lenne. Előre is köszi!

#Pentax #Pentax K200D #tükrös gép
2012. okt. 2. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:

A kategóriáján belül (használt termékeket nézve) a legjobb ár/érték arányú gép!


Nekem is ilyenem volt 4 évig, most adtam el a komplett szettet. Illetve még egy jóféle objektív maradt amit el akarnék adni.


Fotózni tanulni kiváló, aztán ha majd belejössz, és tényleg komolyan érdekel, akkor ráérsz venni valami újabb, komolyabb cuccot.

2012. okt. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia.. köszi a választ. megvettem végül.. van 18-55 és 50-200 obim! egyenlőre jól szuperál és remélem így is marad! :)

Üdv, Dorindas!

2012. okt. 18. 17:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!