Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyivel tud többet valójában...

Mennyivel tud többet valójában egy Nikon vagy Canon tipusu gép egy papíron ugyanolyan képessűgé Pentax, Kodak vagy Sony?

Figyelt kérdés
Senki ne értse megsértve magát, nem provokatív kérdésnek szánom. Érdekel a fotózás, de még sose volt a kezemben Canon vagy Nikon és azt figyelem rajtuk, hogy lényesen drágábbak az említett másik gyártmányú gépeknél, és érdekel hogy miért. Részletesebb válaszoknak örülnék szivesen, a "ha drágább hát csak jobb" kategóriájú válaszokat adók kérem hanyagoljanak.

2012. aug. 15. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés így nem jó. Mondj konkrét típusokat esetleg. Szerintem a kategóriákon belül nincs óriási árkülönbség. ( Pl olcsóbb kompaktok közel egy árban vannak és tudásban sem sok különbség van )
2012. aug. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én meg azt mondom, teszt képeket kell nézegetni, mindegyikről van. És akkor meglátod mekkora a különbség. A kodak kritikán alóli, nem szabadna fényképezőt gyártson. De ha nem látsz különbséget, akkor mindegy melyiket veszed.
2012. aug. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Én pedig nagyon sajnálom, hogy a Kodak nem gyárt többet fényképezőgépet. Nekem egy Kodak Z981-em van, imádom. Tanulni és tudni kell fotózni és akkor kiváló gép a Kodak. Hobbi célra főleg!


Ez saját fotók (a fentiek ugyanezzel a géppel készült fotók, mások képei):

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. aug. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*Ezek
2012. aug. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A Canon meg a Nikon a márka miatt kerül jóval többe, mint egy "kisebb márka". De igazából mindegy milyen fényképezőgépe van az embernek ( ha csak hobbi célra használja ) mert láttam már olyat aki egy full komoly Canon fényképezőgéppel olyan gagyi képeket csinált, hogy az én 8 MP-es Fujimmal készített képeim mögött elbújtak. És hozzátenném, hogy tanulja az illető a fotózást. ( nem felvágni akartam, csak megosztani a véleményem =) )
2012. aug. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!