Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek jó lenne bulira,...

Szerintetek jó lenne bulira, és menne is?

Figyelt kérdés
Választottam egy hangfalat...ez lenne az: [link] ezzel az erősítővel tudnám használni?: [link] (az erősítőt csak azért veszem hogy rá tudjam kötni a gépre a hangfalat...)???

2012. szept. 28. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Amit linkeltél, az egy fejhallgató erősítő 4 kimenettel.. Inkább nézz Vaterán egy használt de jó állapotú példányt hangfalakkal együtt, egy 20-asból lesz egy elég jó rendszered!
2012. szept. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ok

de azzal nem lehetne rá kötni a gépre?

2012. szept. 28. 22:40
 3/4 A kérdező kommentje:
8000 ft om van még erősítőre
2012. szept. 28. 22:50
 4/4 anonim válasza:

A fejhallgató erősítő kimeneti teljesítménye általában 1-5 watt. Ez a hangláda csúcsokban 300 wattot is lesugároz. Lehet, hogy valami halk zümmögést hallanál, de buliban biztosan nem jó ez az összeállítás. Egy hangfal meg szerintem kevés, mert legtöbb zeneszám stereoban van fölvéve és a két csatorna nem egyforma. Valami mindíg hiányozni fog.

A számítógép fülhallgató kimenetét kell az erősítő bemenetére, ez bármilyen vonal bemenetre ráköthető, de NE TEKERD A SZÁMÍTÓGÉP HANGEREJÉT A MAXIMUMRA!!

Egy templom hangosítását csináltam legutóbb, egy DENNON házimozi erősítővel és 4 db KODA hangfallal. Határozottan jó lett, pedíg csak 60%-on van kihajtva a rendszer.

2012. szept. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!