Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A csipelt nintendo Wii konzolo...

A csipelt nintendo Wii konzolon menne a forma1 2012?

Figyelt kérdés
vagy mennének rajta olyan játékok amiket nem adtak ki hozzá csak pl. az xbox360-hoz?

2012. szept. 28. 16:41
 1/4 anonim válasza:

Az XBOX játékok biztos nem mennek rajta.Ha f1 2012 Wii-s formátumban van meg törtben, akkor elvileg menni kell ha csipelve.

Miért nem jó a pc?

Tudom többe kerül, meg állandóan fejleszteni kell,de megéri.Én 5-6 évente újítok gépet, konzolt is biztos kell ennyi időnként.pl. playsation 1-esek felett is már eljárt az idő...stb.

2012. szept. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Nintendo Wii csak a Nintendo Wii-re megjelent játékokat játssza le! :)

Első válaszolóra reagálva:

Én úgy vagyok vele,hogy 100% jobb konzolon játszani,mint pc-én. Meg egy Wii játékot elég nehezen lehetne elképzelni Pc-én,hisz mozgásérzékelős..:)

A másik meg az,hogy azért mert jönnek 6 évenként mondjuk új konzolok nem dobom ki ami van. Nem vagyok grafika mániás. Én még mai napig SNES,PS2-vel is játszom, és Wii-m is van.

Kedves Kérdező!

Ha van bármilyen kérdésed nyugodtan írj! :) :)

2012. szept. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A nem Wii-re kiadott játékok nem fognak rajta futni, mert azok nem arra az operációs rendszerre lettek írva, a telefonodon sem tudsz WoW-ozni :)

Amúgy azért, mert valaki pc-t használ, és 5-6 évente fejleszt, még nem lesz grafika mániás.

2012. szept. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem teljesen erre értettem. :) :) :)

De a gépigény lényegében a grafika miatt kell :) :)

Meg azért a fiatalság 80% akció lövöldözős,autós játékokat szeret,amiktől elvárják a csúcs grafikát.

Ha nem így lenne,akkor lehet még ps1,ps2-ön játszanának. :) )

Kedves Kérdező!

Elnézést,hogy kicsit elkalandoztam. :) :) :) :)

2012. szept. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!