Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mire jó az apple ipad? Szerint...

Mire jó az apple ipad? Szerintem teljesen gagyi. Apámnak van és ránézésre oké, de a tudása nagyon gyenge. Szerintem.

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 06:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Miért kell egyből azzal jönni, hogy gazdagéknál? Irigykedj csak, hogy mink van te csoró ennyiből.
2012. aug. 30. 05:42
 12/12 anonim ***** válasza:

Igen annyira csóró vagyok, hogy tuti több apple cuccom van, mint neked már akkor azt használtam amikor még a csattogós lepkéddel játszottál és bambán bámultál a világra amiből nem értettél semmit sem bár ahogy látom most sem sokkal többet.


Amikor azt látom, hogy valaki megvesz egy iPhone-t, iPadet csak azért, hogy menőzzön vele (ilyen embereknél mást nem tudok elképzelni sőt ebben az esetben teljesen egyértelmű) viszont sík hülye a készülékhez és ezért szerinte a készülék a hibás arra csak annyit tudok mondani, hogy ez baromi gáz.

2012. aug. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!