Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mire jó az apple ipad? Szerint...

Mire jó az apple ipad? Szerintem teljesen gagyi. Apámnak van és ránézésre oké, de a tudása nagyon gyenge. Szerintem.

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 06:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2012. aug. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2012. aug. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ssját tapasztalat?
2012. aug. 28. 07:05
 4/12 intrepid ***** válasza:
47%
Szerinted gagyi? Szerintem meg te vagy hozzá zöldfülű. Bonyolult, magas neked, mint tyúknak az eperfa. Vagy nehéz dolog, mint a Pándi családban megöregedni.
2012. aug. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Intrepid! Te aztán okos vagy! Micsoda hasonlatokat írtál most nekek. Ipad3unk van és csak a kijelzője brutáli,.amúgy nem egy izom gép. Egy zentét, filmet nem lehet letölteni vele pedig a memória megvan hozzá. 64gb. Nekem egy apple iphone 4sem van 64gb 260 000ft volt a tmobielba. Az sem ér ennyi pénzt. hát még az ipad!?
2012. aug. 28. 08:31
 6/12 anonim ***** válasza:

Pedig baromi nagy tudása van, csak a megfelelő alkalmazás kell hozzá. Zenét/filmet miért ne lehetne vele letölteni? A hivatalosan akarsz ott az iTunes, ott még videótékázni is lehet. Nem hivatalosan én úgy szoktam ha messze vagyok a számítógéptől, hogy van távvezérlő a telefonomra a számítógéphez, letöltöm számítógépen a filmet, és átstreamelem a telefonra mobilneten vagy wifin keresztül. Még a memóriát sem foglalja, és kb. 3-5 perc múlva tudom nézni a filmet, a telefonon. Ha meg a telóra akarom átrakni, akkor a távvezérlő alkalmazásban van ilyen funkció.


Valamint azért kerül ennyibe, mert ezeknek a termékeknek 100%-osan kompatibilis az operációs rendszere a hardverral. Így megfelelően használva nincsenek random kilépések, fagyások, nem zabálja feleslegesen hardvert ezért nem is kell alá akkora hadrver, mivel nincs alatta akkora hardver az akksi is tovább bírja.

2012. aug. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a utolsónak! én totál lenéztem az ipad3-mat. most, hogy igy leirtad már értem miért kerülnek ennyibe az apple cuccok. minőség?!
2012. aug. 28. 19:43
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, minőség. De itt nem az összeszerelésre értem. Azt bármelyik gyártó könnyen meg tudja oldani hogy minőségi legyen az összeszerelés ha akarja. Hanem az operációs rendszer minősége, illetve az, hogy az Apple-nek nincs olyan széles termékpalettája mint a többi gyártónak. Most csak felhozok egy példát.


Az Andorid operációs rendszer hány telefonra és táblagépre rakják rá? Baromi sokra. Arról nem is beszélve hogy az Androidot a Google csinálja, a hardvert más gyártó rakja össze, és mindegyikben más-más hardver összeállítás van. Ennyiféle hardver kombinációra gyakorlatilag képtelenség írni olyan operációs rendszer ami mindennel 100%-osan kompatibilis, pláne ha más cégtől jön az operációs rendszer és más cégtől a hardver összeállítás. Ezt a nagy hardverral szokták általában kompenzálni, de még így is előfordulnak az inkompatibilitásból eredendő gondok (fagyás, random kilépések az alkalmazásból, akadások, stb.)


Az Apple-nél a hardver összeállítása és az operációs rendszer készítése egy cégen belül történik. Egy olyan hardver összeállítást csinálnak ami tökéletesen "együttműködik", és ehhez írják hozzá az operációs rendszert, minden telefonhoz külön külön, csak az alapja ugyanaz. Erre még rájön az hogy egyszerre mindig a 3 legújabb telefonra fejlesztenek, evvel is megkönnyítik a programozók dolgát, és jóval kevesebb az esélye hogy valami nem stimmel Nem kell rootolni, főzött romot rakni, hackelni meg még isten tudja hogy mit szoktak csinálni. Megveszed, végigmész 5 beállítás menüponton és onnantól csak használni kell.

2012. aug. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Na meg nincsenek rá vírusok...Nekem iPad 1-em van néhány új alkalmazás,játék már kilép,akadozik mert mégis csak 2010-es de hihetetlen mennyi szoftver van rá. Nagyon sok jó progi,és némelyik játék grafikája(MC3,Infiny Blade) már lassan olyan lesz mint konzolokon.
2012. aug. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Gazdagék megvették a drága cuccot, de használni már nem tudják és ezért az eszköz a hibás?

Jujjjj, ez nagyon fáááájt.


Viszont jól mutatja, hogy nem az Apple-el van a gond. :)

2012. aug. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!