Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Portalanítás után a vga-m...

Portalanítás után a vga-m 67°C-os átlag hőmérsékletről felugrott 102°C-ra, és nem csökken vissza. Mitől van ez? Meg lehet még menteni? Vagy dobhatom a kukába?

Figyelt kérdés
Mostanában a gép csak úgy leállt 1-2játéknál,ezért kitisztítottam tegnap az egészet.Azóta nem megy 100°C alá a vga hőmérséklete,és ha elindítok egy játékot elmegy a kép,a monitor kiírja hogy nincs jel és a vga hűtése is megáll de minden más megy.Asus Geforce 9800Gtx-em van,eddig semmi gondom nemvolt vele.Paszta is van a chipjén és a hűtést is jól raktam vissza.Kérlek segítsetek!!!

2012. aug. 21. 15:21
1 2
 11/14 anonim válasza:
na akkor mégis csak az összerakással volt a baj,ugye aki nem figyel oda... :)
2012. aug. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
:)És az mitől lehet hogy bizonyos játékoknál csak úgy leáll?Pl:darksiders2,saints row the third,stalker.Mi okozhatja a leállást?
2012. aug. 22. 13:25
 13/14 Hironnad válasza:
Őő, én ajánlanám a sűrített levegőt, spray formájában lehet kapni, szerintem akármelyik számtech boltban. Ez a legjobb megoldás, garantáltan kifúj mindent a bordák közül, még jobban is, mint a porszívó.
2013. júl. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
A bordákat át is moshattad volna vízzel..
2013. nov. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!